Usein kuulee sanottavan ettei viisikymppisellä miehellä enää seiso ilman viagroja ja muita keinoja. Minulla on kyllä toisenlaiset kokemukset. Painiskelen reilusti ikämiessarajassa, mutta keskikokoinen kaluni seisoo kovana kuin rautakanki. Vaikka pidetään vaimon kanssa seksiäkin paljon paljon keskimääräistä enemmän, niin silti joka aamuyön tunteina seisoa pötköttää kovana ja valmiina kuin kaksikymppisellä. Kertokaa ikämiehet onko teillä samanlaisia kokemuksia. Käytän hajuttomia valkosipuli -ja kalöljykapseleita. Mukavaa tämän vain on! Kumpa jatkuisi vielä kauan!
Kumma juttu, mutta ihana
Onnellinen aviomies
41068
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
lähes joka aamu vaikka olen pannu edellisenä iltana.Olen 52 ei nuorempana seissyt joka aamu.Nyt olen huomannut jo muutaman vuoden et seisoo niin pirusti ja naitattaa.Sit täytyy panna vaan ja saada halut tyydytettyä.Seisoo myös aika usein töissäkin,ei auta ku ootella iltaa ja naida vaimoa.On se ihan mukavaa kyl se on tosi et on 50 villitys menossa,jatkuis vaan monta vuotta vuotta eteenpäin.Mä uskon et jatkuu ei ole ongelmia esiintynyt etteikö seisois.
Taidat olla samaa kalinberiä. Mä kyllä olen pikkuisen vanhempi jo liki kuusikymmentä. Mutta naitattaa tosi paljon. Ja kyllä me naidaankin. En juo (paisti joskus lääkepikarillisen konjakkia tai likööriä)
En tupakoi. Olen varma että raittiudella on suuri merkitys ja ruokavaliolla, sekä suht koht tasapainoisella elämällä.
nimittäin tieteellisesti katsottuna aamujöpötys johtuu 99%.sti vessahädästä eli tarpeesta käydä heittämässä vettä.
Sori ´nyt hirveesti mutta tää on tutkittu juttu
Ne vessahädät ovat asia erikseen. On se mukava aamulla herätä kun "pikkukaveri" on jäykkänä ja kovana.