täytän ensi vuonna 15 ja olen tyttö... menkat mulla onkin jo alkanu mut rintoja mulla ei vaan oo.. tietääkö kukaan että mistä voi johtua jos ei oo vielä rintoja tai VOIKO NE ALKAA KASVAMAAN VIELÄ PERÄTI NÄIN MYÖHÄISELLÄ IÄLLÄ? mä pahoin pelkään, ettei voi.. no auttakaa jos haluatte ja kertokaa omia tai kavereiitten kokemuksii!!
rinnat...tai siis olemattoman olemattomat rinnat.... :(
11
2089
Vastaukset
- Bonnie
Heissan.
Meitsi on 13 ja myöskin melko lattarintainen, verrattuna muihin ikäisiini.
KK:ni on loistava A65..
Voi ilon päivää.
En oo kyllä ihan sujut näiden lattarintojeni kanssa, mut kyllä ne kasvaa.
Mä kävin katsomassa kans tota silikonitieto.nettii ja se oikeesti vähän helpotti.
Kyllä ne sun runtas siitä vielä kasvaa, niin kasvaa munkin!! (:
(Täytän ens vuoden huhtikuussa 14)- *Isabella*
Kyllä ne siitä vielä kasvavat. :)
- Senna
*Isabella* kirjoitti:
Kyllä ne siitä vielä kasvavat. :)
Kuten siis aikaisemmin sanottu, rinnat voivat kasvaa vielä 20-vuoden jälkeenkin.
Ja mitä asiasta olen lukenut ja huomannut, monella alkavatkin rinnat kasvamaan vasta 15-17 vuoden iässä, mikä siis ei ole vielä edes myöhäistä. Toisilla saattaa kasvaa raskausajalla.
Senna
- Pete
Älä kuule sure niitä pieniä tisujas. Minä ja moni muu mies tykkää pikkutisuisista tytöistä.
Pieniä tisuja on ihana suukotella ja kielitellä ja muutenkin pitää hyvänä. En todellakaan pidä iso- tai keskikoisista lehmän utareita muistuttavista tisseistä - Yäk!
Joten älä sure pieniä tisujasi vaan nauti niistä! - haamu
Piti vaan sanoo, et on meitä enemmänkin. Mä oon esim. jo yli 15, mutta ne rinnat eivät ole sitä vielä tajunneet... Tuntuu tosi pahalta, kun ykskään jätkä ei ota mua tosissaan eikä kukaan kato SILLEEN. Olen pelkkää ilmaa. En tiedä tuleeko kukaan koskaan kattomaan mua tai pystyykö kukaan koskaan rakastamaan mua sen takii. Paljoa sulla tuskin enää kasvaa, kun on menkatkin jo alkanu. Sun pitää vaan jaksaa elää sen kanssa, niin kuin mä tai kerätä rahat leikkaukseen. Jaksele!
- Senna
Hei,
Minkähän arvoista on rakkaus, joka katsoo rintojen kokoa?
- Tuo on sairas ajattelu - tapa, kai sinä sen tiedät?
On minullakin pienet rinnat, mitä sitten? Minulla on siltikin poikaystävä (joka itseasiassa ehdotti jo kihloihinkin menoa joskus myöhemmin, jahka suhteemme vain kestää, se kun on ollut on-offia niin kauan). Ei hän ole kiinnostunut rintojeni koosta..
Senna - Ada
Senna kirjoitti:
Hei,
Minkähän arvoista on rakkaus, joka katsoo rintojen kokoa?
- Tuo on sairas ajattelu - tapa, kai sinä sen tiedät?
On minullakin pienet rinnat, mitä sitten? Minulla on siltikin poikaystävä (joka itseasiassa ehdotti jo kihloihinkin menoa joskus myöhemmin, jahka suhteemme vain kestää, se kun on ollut on-offia niin kauan). Ei hän ole kiinnostunut rintojeni koosta..
SennaKävin juuri alusvaateostoksilla ja kauhukseni huomasin, että rintani ovat nykyisin kokoa 70DD. Olen 29-vuotias ja toivoisin, että rintani lopettaisivat vähitellen kasvamisen. 19-vuotiaana siirryin a:sta b:hen, 24-vuotiaana c:hen, 27-vuotiaana d:hen ja nyt ollaan siis dd:ssä. Muuten olen pysynyt ihan saman kokoisena, en ole ollut raskaana eikä minuun ole työnnetty mitään implantteja. Jos elän vanhaksi, niin kuolen kai t-kuppien kanssa. Jos tästä pitää jotain hyvää löytää, niin rinnat ei ala roikkua ennen kuin niiden kasvaminen loppuu
- voi helvettan.
Senna kirjoitti:
Hei,
Minkähän arvoista on rakkaus, joka katsoo rintojen kokoa?
- Tuo on sairas ajattelu - tapa, kai sinä sen tiedät?
On minullakin pienet rinnat, mitä sitten? Minulla on siltikin poikaystävä (joka itseasiassa ehdotti jo kihloihinkin menoa joskus myöhemmin, jahka suhteemme vain kestää, se kun on ollut on-offia niin kauan). Ei hän ole kiinnostunut rintojeni koosta..
Sennaen menisi sanomaan että poikien kiinnostuminen sinuun riippuu rintojen koosta. ehkä sinussa on vain jotain muuta vikaa mikä ei vain saa poikia kiinnostumaan,ei pahalla. olen 15-vuotias,asun stadissa ja mulla on TODELLA pienet rinnat. kuukautiset ovat kestäneet jo vuoden,mutta kokoajan mun rinnat vaan kasvaa kasvamistaan. sellaiset teini-ikäiset pojat ovat niitä jotka muka pitävät vain pelkistä iso-rintaisista tytöistä,mutta jos oikeasti tulee eteen ihana tyttö, kaunis sisältä ja ulkoakin, niin poika ei vain välitä pelkistä rinnoista. muutenkin kun pojat kasvavat teini-iästä pois, niin he alkavat itsekin ajatella että rinnat eivät ole rakkauden perusta.
- ajatteleppa pelle
mitä sanot. kuulostaa todella säälittävältä! rinnat eivät todellakaan ole rakkauden perusta! olen 16 vuotias poika ja en välitä mistään tytön rintojen koosta. ihmistä voi rakastaa silloinkin vaikka rinnat kasvaisivat sisään päin. olen todella sitä mieltä että pojat eivät tykkää sinusta jonkun muun syyn takia. huomas tosta sun kirjotuksestakin että luonne ei oikeen onnaa. EI PAHALLA.
- Jenna14
Mullakin on täysin sama ongelma . menkat alkoivat jo pari vuotta sitten. tästä rinta asiasta on tullu joka päiväinen ongelma , koska jotkut siittä jatkuvasti huomauttelee. Pojat eivät ole niin tosissaa. Ja joskus jopa masentaa ja mietityttää "miksei mulla voi rinnat kasvaa" mutta olen kuullut että voi kasvaa viellä 17 vuotiaanakin. Täytyy toivoo että ne lähtisivät nyt kunnolla kasvaa. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6437907Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4512190Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2282092- 1431668
Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511224Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi251205Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule981075Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65829Steppuli veressä
Seiskan lööpissä Steppulilla naama ja nyrkit veressä. Ei tainnut ihan kamojen pihalle paiskominen riittää. Onkohan pistänyt kämpän tuusannuuskaks.54724Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill6715