Vaikka tietää, että mitään täällä kirjoitettua ei ole suunnattu itselleen niin on ihanaa hetken haaveilla, että juuri hän olisi kirjoittanut jotain juuri minulle. Hetken elää siinä fantasiassa... Vaikka tietää, ettei niin olekaan. Heh, aika säälittävää, mutta sitä se teettää! :)
Fantasiaa
M**** (n)
8134
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Miksi "Minna" haaveilet täällä, miksi et ole hänen kanssaan? Onko hän varattu?
varmasti voit tietää, ettei kukaan kirjoittas sulle?
Se kai se pitää meidät täällä silloin tällöin kirjoittelemassa. Fantasia. Unelma meistä kahdesta. Unelma onnesta. Nyt pitää jatkaa töitä. Moi
Onnellinen harhasta?!
Aloittaja.Et oo tosissas? =D Olen luullut, ettei kukaan täällä tuolleen ajattele.
Tämäkin taitaa olla sellainen provo ja pilaa.
Miksi et tekisi unelmistasi totta?Etsi hänet käsiisi.Äläkä tälläisillä palstoilla hörhöile.Menee vielä todellisuus ja fantasiat sekaisin.
Onhan se ihan totaalista itsepetosta... aina ollut valitettavan hyvä siinä. Mitä pahaa siinä on jos pienen hetken elää haaveissaan... kunhan nyt ei ihan riistäydy käsistä! :D Mihinkään muuhun ei ole mahdollisuutta. Se unelma on reaalimaailmassa kariutunut tai liekö sitä oikeastaan koskaan ollutkaan muuta kun minun osaltani. Elämä jatkuu eteenpäin halusi tai ei... mutta joinain päivinä sitä haluaa sen pienen hippusen fantasiaa... Sen "Mitäs jos..." tunteen. :)
P.S. En ole Minna. :)
Villejä fantasioita..
"tää onko fantasiaa vai alku ihastuksen"...