Ja muutan kerran sen jälkeen vaalee kaunis nainen ja ikävä jäi.
Näin sut eka kerran ruokalassa
ikävöijä
19413
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
sitä en ole nähnyt, vaikka paljon näin ruokalassa.
makasiko se tiskillä.. omena suussa.. mokoma sika
En muuta minnekkään
Mitähän minäkin siellä oikein tein vai olinko vain ruokailemassa, näin kyllä sinut, ja tämä vain yhdelle, kyllä tiedät kenelle!
Ootko itse tummahiuksinen mies?:)
Olen. Ikävä sua!
OLEN
Voi että ikävä blondia...........
Kukahan teistä on nyt se aloittaja. Tosiaan tää tummahiuksinen mies on suht lyhyt. reilut 170cm, ehkä joku 173cm. Liikuskellaan saman instituution katon alla päivittäin
Olenko muka pitkä vai lyhyt, mittoja strategisia kiitos:)
Olet aika pitkä, hoikka ja erittäin sopusuhtainen. Suloinen!
Olen itseasiasssa hyvin tummahiuksinen (mustat hiukset) ja ruskea kaunis silmäinen mies. Sinä olet viehättävä , kaunis ja kaunismielinen nainen. Minun makuuni täydellinen.Huoh! Kunpa saisin sinut.Taidat olla saavuttamaton. Joten minun on turha yrittää.
Ei taida olla mun hakemalla miehellä ihan mustia hiuksia, vaikka ne mustaa lähentelee. Tumman ruskeat lähinnä. Ja ruskeat silmät.
Ja mulla on viikset hiukset tumman ruskeet.Läheltä s-jokea
Blondia ikävä kova.
ei sillä mitään viiksiä oo ellei jotain näkymättömiä pensseleitä, mutta tosiaan, lähellä yhtä s-jokea
Tämä ei mene varmaan sulle lähden tansseihin.
Maanantai koitti ja ikävä jatkuu kumpa näkisin sut olisitpa vielä joskussiellä missä tapasin sun ekan kerran .Kerroit jotta voitaisiin vielä siellä nähdä.
Minne katosit kaunis vaalee nainen ikävä.