Ja taas

Tehny rikoksia http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288689549596.html

Ei muuta kuin tekijä kiinni ja syytteeseen tuollaisesta raukkamaisesta teosta!

Ja ai niin, bemari prässiin ja sassiin!!
351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Sellaista se bemarin omistaminen on, että joka päivä kuluu euroja niin paljon, että ne on jostain nyhdettävä. Jos ei muualta, niin vaikka vanhuksen sormesta sitten.

Äänestä

Näin oudon unen viime yönä, jossa ajelin uudella bemulla. Vähitellen tajusin ottaneeni sen luvatta autoliikkeestä. Mietin jättääkkö tielle ja että jäinkö valvontakameralle. Uni häipyi siihen, kun liikkeen mies puhui ongelmista pyörien kiinnityksestä.

Äänestä

Höperö äijä helppo kusettaa, kulkee kulta käädyt kaulas, heimo tädit saa ostettuu kamaa suoneen!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


on bemukuski kirjoitti:

Tehny rikoksia http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288689549596.html

Ei muuta kuin tekijä kiinni ja syytteeseen tuollaisesta raukkamaisesta teosta!

Ja ai niin, bemari prässiin ja sassiin!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu