Mitä näkyy tälle ladylle kesään ja tulevaan? Onko jotakin suurempia muutoksia tulossa? Toivon asioiden kulkevan suotuisasti rakkauden poluilla ja muutenkin?
Mitä näkyy koti- sekä raha-asoihin yleisesti?
Tuntijasi
4
58
Vastaukset
Hei
miksi rakkauden polku ei voisi kulkea omaa vauhtiaan? näen musiikkia ja musikaalisuutta.
ajoista en nyt kuitenkaan voi puhua, eli en tarkalleen kesästä. sitä ei voi nähdä.
joku sekoittaa ehkä korttejaan ja puhelee ajoista, mutta siihen en usko.
olet haasteellinen ihminen, otan haasteen vastaan. siis näen erittäin tyytyväisen miehen, hänellä menee tätä nykyä erittäin hyvin! lapsista ei tarvitse murehtia, se asia on kunnossa. opintojen kautta lapset ovat löytäneet paikkansa. olkoon siis tässä tämä mies, jolla on asiat kunnossa. sinä ja mies katsotte toisianne suoraan silmiin, välillä ei ole pilven pilveä.
kysyt raha-asioista. ne ovat sinun mielesi päällä ja ne liikkuvat vauhdikkaasti. raha on kotiin sidoksissa, se pysyykin niin. jos kovasti luotat, sillä on siunaus.
tässä on nainen, joka kovasti häiritsee ja ärsyttää sinua. hän on vahvoilla, eli sinä tarvitset hyviä argumentteja häntä vastaan.
tämä nainen yrittää häiritä tasapainoasi, mutta voit vastata siihen tarjoamalla omaa otsaasi. sinä olet tarpeeksi vahva siihen.
yleisesti sanon, että sinun taloutesi näyttää hyvältä kun olet kumppanin kanssa yhdessä. yhteinen talous on parempi kuin yksin.
t. Keskiyö- Ruusujen aikaan
Kiitos:) sanon että hyvin näit. Kunhan tuo nainen saadaan häiritsemästä pois! Onnistunko? Asia koskee työtäni. Asiasta on nyt tietoinen toinenkin nainen- nyt kysynkin auttaako hän minut pois tästä ahdingosta? Ystävä hädässä? Soitan hänelle ensi viikolla, mitä tähän näytetään?
- Ruusujen aikaan
Ruusujen aikaan kirjoitti:
Kiitos:) sanon että hyvin näit. Kunhan tuo nainen saadaan häiritsemästä pois! Onnistunko? Asia koskee työtäni. Asiasta on nyt tietoinen toinenkin nainen- nyt kysynkin auttaako hän minut pois tästä ahdingosta? Ystävä hädässä? Soitan hänelle ensi viikolla, mitä tähän näytetään?
Kiitos jos katsot vielä tämän? Ei sitten jää mielen päälle.
- Ruusujen aikaan
Ruusujen aikaan kirjoitti:
Kiitos jos katsot vielä tämän? Ei sitten jää mielen päälle.
Vastasitkin tuolla jo keskiyö. eli sinä tarvitset hyviä argumentteja häntä vastaan.
Niitä minulla on vielä muutama jäljellä:) Muutaman jo käytinkin. Kiitos sinulle
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kumpi vetoaa enemmän sinuun
Kaivatun ulkonäkö vai persoonallisuus? Ulkonäössä kasvot vai vartalo? Mikä luonteessa viehättää eniten? Mikä ulkonäössä?1022306- 1151801
- 881449
- 1331397
- 1171266
Okei nyt mä ymmärrän
Olet siis noin rakastunut, se selittää. Onneksesi tunne on molemminpuolinen 😘741248Olen huolissani
Että joku päivä ihastut/rakastut siskooni. Ja itseasiassa haluaisin, ettei hän olisi mitenkään sinun tyyppiäsi ja pitäis631111- 511067
- 36992
- 33844