Onko kotileipomo laine vielä olemassa

kuulin että olisi lopettamassa...?
Onko totta vai tarua?
7435
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tarua vai totta? Teen aamiaista.

Äänestä

On olemassa, eikä lopeta. Tarua olet kuullut saduta tai tarulta.

Äänestä

velkasaneerauksessa kuulemma

Äänestä

Ei ole enää velkasaneerauksessa.

Äänestä

ai ei vai?

Äänestä

Ytj:n mukaan ei ole saneerauksessa.

Äänestä

ok, no onnea uudelle alulle!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


donitsit kirjoitti:

kuulin että olisi lopettamassa...?
Onko totta vai tarua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu