Eiks ookkin hienoo sitikkaveljet? Inhoan Skodaa ja Skodan omistajia ja rakastan siellä provoamista. Ihailkaa minua. Olen fiksu Citroen - mies.
Provoilen Skoda-sivulla
landlord
855
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Viimeisestä lauseesta tokkopa on kukaan samaa mieltä kanssasi.
Kaikkien kunnon autojen omistajat provoilee Skodapalstalla. Itäautoa on kiva haukkua, kun niiden omistajat käy helposti kuumina.
provoja voi mitenkään kannattaa. Ei me täälläkään niitä hirveästi kaivata. Lapsellista toimintaa. Vai mitä landlord?
Yksinkertaisille ihmisille suotakoon yksinkertaiset huvit. Parempi että nämä tojoterot kiusaa sitikka ja skodan omistajia, kuin jotain koulukaveriaan.
Kiusaamista? Mistä lähtien asiallinen keskustelu on ollut kiusaamista, kuten se keskustelu jota käydään Skoda- palstalla. Ketään ei nimitellä tai haukuta, saatikka julkaistaan toisen nimimerkillä aloituksia kuten tässä tapauksessa on käynyt. Se pitänee ottaa imarteluna :)
Tojopalstalla vuosikausia päivittäin eräs Citikka sekopää provoilee. Ukko täys sekopää. Päivästä päivään keksii mitä kummallisempia valeita. Että se siitä .
Kyllä suurin kiusaaja on PSA yhtymä joka saa citikanomistajat aivan tolaltaan.
Suosittelen 10x psykiatrin käyntiä sitikkaa harkitsevalle ja kovaa lääkitystä!
tyyppi. Ei kai sitä aiheuta automerkkinsä. Eihän?