Hartelan uskomattoman avokätinen tarjous Ja NCC rommaus

[URL]http://aijaa.com/V0ZFPI[/URL]

Nyt saa lähes ilmatteeks näitten alejen ansiosta

Suomessa jo orastavaa kasvua sanoi jumalani cash käteinen
794
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat




  • vonRommelsson kirjoitti:

    http://aijaa.com/spP4Ik

    Saata na näitä mobiililaitteita. Nyt pitäisi toimia ja pointti välittyä

    OLET ONNETON LUUSERIPELLE.

    Äänestä

  • nauruakolmannella kirjoitti:

    OLET ONNETON LUUSERIPELLE.

    Kunpa tietäisit. Itse teen tiliä kiinteistöillä . Sä taidat tehdä vaan velkasarakkeeseesi veroilmoitukseen velkasaldoa kuplahintaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


VonRommelsson kirjoitti:

[URL]http://aijaa.com/V0ZFPI[/URL]

Nyt saa lähes ilmatteeks näitten alejen ansiosta

Suomessa jo orastavaa kasvua sanoi jumalani cash käteinen

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu