pelkään että sulle käy jotain, loukkaat itsesi liikenteessä tai jotain, kun olet niin impulsiivinen. En tiedä onko tää sitten jokin oire rakkaudesta, kun mietin ettei naiselle vaan tapahtuisi mitään. :D
Sä keväällä jo teloit itseäsi, mikä johtuu siitä että olet niin impulsiivinen ja ajatuksissasi mennä tohotat. Ehkä siitä tulee se pelko. Aina vähän väliä huomaan ajattelevani niin. :)
Sä keväällä jo teloit itseäsi, mikä johtuu siitä että olet niin impulsiivinen ja ajatuksissasi mennä tohotat. Ehkä siitä tulee se pelko. Aina vähän väliä huomaan ajattelevani niin. :)
Vastaukset 15
Vanhimmat
Ihan taitaa olla pohtija miehelle eikä pohtija mieheltä. Siis naiselta miehelle, nainen kuka tykkää kuvitellusta pohtijasta. Taitaa olla merkki nukkumaan menon.
Mies minä olen, usko pois vaan. :)
Uskotaanuskotaan. Eikä se minua kiinnosta, tuntuu kuin kaikki täällä oli ikään kuin sukupuolittomia kun esiinnytään ties kenenä. Samapa tuo.
No kyllä on ylihuolehtiva luonne sinulla.
En kyllä yleensä sellaisia mieti, enkä liikoja hätäile.
pelkää hänen loukkaavan itsensä , kun ajatuksissaan tohottaa..Kai pitää varoa sitten, mitä ajatuksia hänen päähänsä aiheuttaa.
Toisen leikki voi illa toisen kompastus ja pahassa paikassa.
nyt vakuuttaa että vain leikit ja testaat kuinka paljon sulla on valtaa?
-Jos kommentoi että olet sairas, on kukkahattutäti
-Ja sitten on ne, jotka uskoo että Sä oot vaan niin herkkä, ja kyllä rakkaus korjaa
-Ja sitten on ne, jotka uskoo, että oot päättäny olla julma ollaksesi hellä ja säästääksesi jotain neg. joltain toiselta
mä, joka uskon että oot vaan niin läpees kyllästyny koko sönkkäämiseen, mutta sitä varten on toi olitko pelimies ketju?
Hyvä juttu jos haluat säästää toisia negalta. Samalla saat ehkä itsekin jotain positiivista.
osoittaisi mielestäni melkoista ylenkatsomista viedä suora totuus ja päättää toisen puolesta eikä ihmisten päähän istuteta ajatuksia jos niistä tykätään
Kuka? Laita nimi
Ei se täällä mitään nimiä paljasta, eikä sillä ole aikomustakaan olla sen naisen kanssa tekemisissä IRL. Saa vaan jotain kiksejä siitä kun tehtailee tänne näitä aloituksia ja saa väitellä tuntemattomien kanssa.
saan kiksejä kun saan keskustella pohtijan kanssa, tämän palstanhan voi ottaa niinkin että yleisellä tasolla keskustellaan siitä mitä parisuhteissa voi tai ei voi tehdä, miltä tuntuu jne. Ja jokainen peilaa omia suhteitaan näihin keskusteluihin..
Pidän näitä avoimina keskusteluina, ja merkeillä varustettuja jollekkin tietylle suunnattuna
-nainen
Sinä olet huolissasi vain itsestäsi et kenestäkään muusta
Minä en ole kovin impulsiivinen, joku musiikki oli mielessä judas priestiltä, missä lauloi "pulse-ray airways", mutta jos herääminen ja kauppalistan laatiminenkin kestää noin neljä tuntia aamulla, jotta voi lähteä.
Tarvittaessa olen kyllä erittäin tehokas ja nopea, mutta jos ei tarvitse olla, niin.. tehdään neljässä tunnissa raapustellen ja miettien kauppalistakin.
Jollaisen muuten unohdinkin sitten listan kotiin kun menin kauppaan, onneksi muistin tärkeät mitä piti ostaa. Ei hyödytä paljon jos kirjoittaa muistilistaan asioita ja unohtaa sen kotiin :)