ja ja...
A-kirjain on
aakkosten ykkönen
7128
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
mutta mikä on se toinen kirjain?
A i? ja? Aija?
olikaan se kolmas kirjain?
oikeesti jättää noi kirjainleikit sikseen kun niistä alkaa aina xxxhaloo, on niitä muitakin asioita mistä voi ihmisen tunnistaa..
Kerroppa mullekkin millä tunnisteilla. Mä olen sen verran tyhmä etten osaa tunnistaa, niin pieni vinkki ois paikallaan.
vaan mäkätin tohon väliin "Kannattaisko" kommentin aina kun kirjaimista jauhetaan tulee sit aika paljon muuta riesaa jos ne osuu suhun vaikket olis se jolle ne on tarkoitettu. En tiedä ton "niin onkin " tunnisteista, mut aika monista ihmisistä voi kysyä jonkun tiedon jota kukaan muu ei voi arvata jos olettaa sen olevan joku tietty. Ja jos vaan jutustelee niin ei oo hirveesti tarvetta tunnistaa.
Täällähän on muutama kirjain millä etsitään, tai peräti tunnistetaan osumatta kuitenkaan oikeaan.
Ei se mulle niin tärkeää ole, mutta kuhan kysäsin. Voi olla että minä se olen, voi olla että en ole. Ja tuo viimeinen vaihtoehto on se mikä pätee minuun.