Minuako

pakenit mies? Ei olisi tarvinnut, olisin pystynyt elämään sen ajatuksen kanssa, ettei me voida koskaan olla yhdessä. Sinua oli aina mukava nähdä, vaikka sille asteelle se jäikin. Tiedä sitten miten asiat olis menneet,jos tilanne olisi toinen.
185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ketään ei tartte paeta kun ketään ei kiinnosta. Yksinkertaista. Mulle on selvinnyt jo ihan tarpeeksi.

Ihan vaan varmuuden vuoski tämä vastaus, jos kolahtaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kukkaruuk-ku kirjoitti:

pakenit mies? Ei olisi tarvinnut, olisin pystynyt elämään sen ajatuksen kanssa, ettei me voida koskaan olla yhdessä. Sinua oli aina mukava nähdä, vaikka sille asteelle se jäikin. Tiedä sitten miten asiat olis menneet,jos tilanne olisi toinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu