Onko Pia Lambert sukua Adamille?

Sauli on nykyään tuon Pian kaveri. Onko hän jotakin sukua Adamille?
8165
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Pia on Adamin pikkuveli.

Äänestä

Atami on Pian käly.

Äänestä
  • Esa Pakarisen sisko

    Äänestä

  • Masa Niemi kirjoitti:

    Esa Pakarisen sisko

    Ei sisko vaan tytär

    Äänestä

  • Tieetää kirjoitti:

    Ei sisko vaan tytär

    Pia on Adamin omena eli siskon miehen kaverin veljenpojan serkun isän sedän enon tädin äidin tyttärentyttären kaverin kaiman sisar,

    Äänestä

Christopher Lambert on Pian isi.

Äänestä

Ei ole, mutta
Tenho orava on

Äänestä

Julkkikset sekoilee keskenään siihen malliin että alkavat olla kaikki vähintään pikkuserkuksia toisilleen. Niinkuin sanotaan: "Mitä serkumpi, sitä herkumpi"

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Entinen heila kirjoitti:

Sauli on nykyään tuon Pian kaveri. Onko hän jotakin sukua Adamille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu