voinko soittaa

sulle huomenna P-MIES ,vai onko kauhee hoppu ?
4160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voit soittaa ennen klo 15:a.

Äänestä
  • ok.jos sit soitan klo 14jälk

    Äänestä

  • ku silloin ennen kirjoitti:

    ok.jos sit soitan klo 14jälk

    pitää varata soittoaika ettei ole vääriä korvia kuulemassa, vai miksi muuten tuo aika pitää sopia etukäteen?

    Äänestä

  • niin mut sähän oot töissä,et sä jouda vastaa....entä siinä välissä kun meet töistä kotiin vaimon luo...jos siinä pikapuhelun kerkeis ?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


iltapäivällä kirjoitti:

sulle huomenna P-MIES ,vai onko kauhee hoppu ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu