Kaipaako -98 farmari-Lagunan paloja kukaan jos puran osiksi varaston hyllyyn?
Vaikka leimassa on, niin tuulilasin, lukkojen ja takaluukun tilasta johtuen kosmetiikka syö hintaa. Joten tälle pitäisi etsiä kaipaajaa purkupuolelta tahi myydä itse pala palalta.
Mutta turhaa työtä välttäisin kysymällä: Onko tämä turha auto? Kannattaako ennemmin pitää seisonnassa ja vaihtaa sataslappuseen kun nuoriso kaipaa kesäautoa?
Ero Lagunasta
Laguna Laguna
3
137
Vastaukset
- Ei nykynuoriso,,,,,,
halua lakua, ongelma tekeleitä ovat, tuskin siitä kukaan edes satasta antaa, jos renkaat sopii johonkin toiseen, niin niissä kaiketi vähän arvoa.
- 98iuythgb
no ehkä kukaan ei vaan tarvitse vara-osia, eli rellut toimii. Ja eihän se mikään tojota olekaan, mihin jo takuuaikana vaihdellaan dieselmoottoreita.
98iuythgb kirjoitti:
no ehkä kukaan ei vaan tarvitse vara-osia, eli rellut toimii. Ja eihän se mikään tojota olekaan, mihin jo takuuaikana vaihdellaan dieselmoottoreita.
Onko tuo tuulilasi siis missä kunnossa?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos yhdistät nimikirjaimet
Jos yhdistät sinun ja kaivattusi ensimmäisten nimien alkukirjaimet mitkä nimikirjaimet tulee? Sinun ensin ja sitten häne1197516Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista756402- 955234
- 524555
Kyllä se taitaa olla nyt näin
Minusta tuntuu et joku lyö nyt kapuloita rattaisiin että meidän välit menisi lopullisesti. Sinä halusit että tämä menee494246- 2284130
- 444035
Odotan että sanot
Sitten siinä että haluaisit vielä jutella kahdestaan kanssani ja sitten kerrot hellästi että sinulla on ollut vaikea san283918- 583070
- 482576