Muistatko vielä viime lauantain? Mä tuskin koskaan unohdan, vaikka yritän... :) oot käyny mun mielessä vähän turhan usein.
Muistatko
Nsldufms
8496
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tarkennatko vähän, niin ehkäpä muistan :)
Noh, sähän olet varattu, mutta mitäs mä raukka tunteilleni voin. Ihan oma syysi kun niin ihana olet ja tulit niin lähelle. Mun pitää vaan pitää kädet kurissa ja suu supussa :)
Ihan oma syysi
Millainen ihminen aina syyttää toista? Kettuilulta kuullostaa. Taivava peilaaja olet, kunhan et vain kompastuisi omiin jalkoihisi.
Pyörällä kävin sun luona. Tais siinä kahvikin maistuu mutta tulis tälle hyvä olo sellasesta, jestas. Lämpimää oloa, käsiä ympärillä... Jos yritän mennä nukkumaan ja näen niistä unta, heräänkö aamulla onnellisempana, ehkä
jos joku ihminen kolahtaa noin paljon niin kannattaa tehdä muutakin kuin miettiä sitä :)
http://www.youtube.com/watch?v=UHwZn8Vtvmc
Kolme sanaa vain ;)
Vain osittain passaisi, ei olla oltu lähekkäin. Eikä enää nähdä. Uutta etsimään, jos joskus vielä...
Juu, muistan! Hirvee ****tus ollut sen jälkeen ;)