Myydään 900i 2d sedan -87 (viistokeulainen, käsijarru eteen). Väriltään auto on kullertavanruskea, sisusta ruskea. Kori on muutoin siistissä kunnossa paitsi repsikan etulokari on ruosteessa. Muut kaaret ovat hyvät ja ovetkin ovat vähintäänkin kohtuulliset. Muutoin kone vetää mainiosti ja laatikko on hiljainen. Miinuksena kolmosvaihteessa jotain pikkuvilunkia. Jarrut pitää, mutta takana palat lopussa. Apulaitteet toimii (esim. valot, kuspoika/pyyhkijät, töötti, lämppäri) eli useimmiten halvoissa vehkeissä hajalla oleville laitteille ei tarvitse tehdä mitään. Myös tuulilasi on ok ja valot ovat hyvässä kunnossa. Myös syylari on äskettäin uusittu.
Varusteita autossa ovat sävylasit (takasivut avattavat), vetokoukku, aluvanteet ja takalasinritilä
Leima on mennyt jo kesällä umpeen, mutta pienellä laitolla leiman saa helposti uusittua. Auto on rekisterissä vielä 12.10 asti jolloin käyn sen poistamassa rekisteristä jos kukaan ei siihen mennessä sitä osta eli kiinnostuneiden kannattaa ottaa pian yhteyttä.
Hinta koko komeudella on 320 euroa - jos tuntuu kalliille niin nopea ostaja voi yrittää parikymppiä tinkiäkin. Rekisteristä poiston jälkeen hinta pysyy edelleen samana eli ajoautoa havittelevan kannattaa tosiaankin toimia pian. Mikäli pelkästään katsastettu auto kiinnostaa niin voinhan tuon katsastaakin, mutta silloin hinta pompsahtaa 550 euroon.
Lisätietoja ja kuvia saa sähköpostilla [email protected]
M:900i -87
Stefa
0
144
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996174
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv993072Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302892Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262135Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?881053Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311006- 48784