25.5.2014 alanyaan

Eli onko muita lähtijöitä kyseisenä päivänä ?
4208
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Pirkkalasta lähtö sunnuntaina aamupäivällä :)

Äänestä

Helsingistä lähdössä myös sunnuntaina aamulla varhain, eli 7.30.

Äänestä

Hei, te jotka olette piakkoin Alanyaan menossa,
kertokaa paluun jälkeen millaisia ilmoja oli,tarkeniko illalla ihan kesävaatteilla,onko jo kaikki paikat auki,onko vähän vai paljon turisteja,hinta tälle kesälle rantatuolille ja varjolle jne...kaikki järkevä kiinnostaa.

Äänestä

sunnuntaina finnmatkojen kautta klo 17:00

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ala1 kirjoitti:

Eli onko muita lähtijöitä kyseisenä päivänä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu