Aloitin juuri Avitcidin, levitin voidetta äsken naamaan. Ajattelin pitää sitä pari tuntia ennen kuin pesen pois.
Miten te jotka käytätte Avitcidia aloititte kuurin? Kuinka monta tuntia illassa ja kuinka tiheästi? Kannattaako laittaa aluksi joka ilta vai jättää välipäiviä?
Millaisia ovat kokemuksenne Avitcidista muuten?
Avitcidin aloittaminen
Avitcid
4
83
Vastaukset
- tuhkuri.............
Ei mulle lääkäri ainakaan sanonut, että sitä pestäisiin pois. Se annettiin olla koko yön.
- Avitcid
Ohjeen mukaanhan aluksi muutama tunti illassa mutta ei tarkemmin lukenut kuinka usein.
- jjhjk
Miksi Avitcid? Käsittäääkseni Differin vaikuttaa samalla tavalla mutta ärsyttää vähemmän ja ei ole niin herkkää auringolle.
- Avitcid
Koska lääkäri suositteli.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 772981
- 751261
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1611143Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401020Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103951Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.309925- 43809
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78805Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en122803- 91773