Onhan noita miehiä, joilta saa huomiota,

ilman et itse aina sitä joutuisi kerjäämään.
7166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Harvat vaan saa liekkeihin..

Äänestä

Kysyntää.

Äänestä

eri miehet, fiksut sellaiset.

Äänestä
  • Jep, erämiehet!

    Äänestä

Sori en tajuu sun purkausta:(.
Siis kaipaatko huomiota vai suhdetta mieheltä?

Huomiota saa helpostikkin, mutta suhteeseen tarvitaan aina kaksi toisiinsa ihastunutta.
Jos yhtä en saa, en huoli korvaavaa.
Jos omani saan, ei muut mahdu mukaan.
Itseni annan, hyvää tunnetta kannan ja se sitten näkyy:):):)!!!!

Äänestä
  • suhdekkaan ala tai säily ilman molemminpuolista huomiointia.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


s@@t@n@ kirjoitti:

ilman et itse aina sitä joutuisi kerjäämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu