Heiii miess

Sulle asiaa ja muutama salaisuus jotka haluaisin kertoa.
Kannattaisko sun ottaa sitä yhteyttä, mietippä.?
10244
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

se haluaa,että sä otat,että se voi sit vaik töräyttää paukun siihen puhelimeen,millon jaksaa.......ei sillä muuta tarkoitusta ole ku juksata naisia....eli turha vaiva

Äänestä

kai pakko jossain vaiheessa on.

Äänestä

Voi teitä naisia. Ette edes vihjaise, kenelle miehelle???

Äänestä

treffeille :
sun kanssa.

Äänestä

määki haluan :(

Äänestä

Aivan varmasti .Luulen myös niin.

Äänestä

En haluu reffailla, haluun vaan paukutella mun isolla pyllyllä.

Äänestä

Sakaisuuksia piisaa. Kannattaisi ottaa yhteyttä.

Äänestä

Haluan paskantaa suuhusi.

Äänestä
  • Mee jo nukkumaan jooko.oot ikävää seuraa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mull ois kirjoitti:

Sulle asiaa ja muutama salaisuus jotka haluaisin kertoa.
Kannattaisko sun ottaa sitä yhteyttä, mietippä.?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu