Hei!
Voiko teidän mielestä 13v aloittaa vlogaamisen? On tullut huomattua että huonoja vlogeja ainakin haukutaan paljon. Minä kuitenkin olisin kiinnostunut siitä ja osaan kyllä panostaa videoihin ja ääneni ei ole helari. Mitä mieltä olette käykö youtubessa 13v vlogaajille aina huonosti. Pyydän vastauksia!!
13v vlogaajana?
Aattelisin alottaa
3
76
Vastaukset
- Juntti
Ite en kehtais noin nuorena ja tajuamattomana laittaa mitää ittestäni varsinkaa youtubeen, mutta omapahan on päätös. Pitää kestää kovaaki kritiikkiä jos siihe hommaa lähtöl
- Aattelisin alottaa
Ok,
Kiitos kun vastasit. Milloin mielestäsi olisi sopiva ikä?- Kasu
Oikeastaan Youtubessa ei ole ikärajaa eikä helari ääni haittaa vaikka sellanen olisikin kannattaa silti panostaa videoiden tekoon. eliantaa mnnä vain!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1562677
- 1991957
- 711706
- 921638
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91421- 751098
- 811040
- 951019
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.261004Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes191954