Varoitus kaikkille!! Join tässä yksi ilta paska olvi kaljaa.ja kun olin jounut puoli pulloa.niin huomasin sisällä olevan jotaan.kun kaatoin loput lasiin.niin hyi helevetti sieltä tuli rikkinäinen kondomi!! Mua yökättä ja oksetta!!! Pitää otta hiv testi.
olvi kaljassa kortso
Tämä tosi on
17302
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Mulla jäi vielä tämä kysymys teille kaikkille asiallisille.ei huumori ihmisille. Että voiko hiv tartua noin. Mieltäni paina tämä asia koko ajan.
Voi tarttua!
Ei hiv tartu noin helposti. Sanotaan että se kortso ollut jonku aikaa siinä pullossa.niin ne virus on jo kerennyt kuolla. Hiv tartu hava havaa vasteen.kun kummallakin vuotaa verta. Eli ei huolta kaveri. Soita vaan lehtiin ja te ilmoitus.niin saat hyvät rahat!
Olvilla pannaan parasta olutta... kumilla ja ilman..
Älä jauha paskaa.Ite oot kortsus tunkenu sinne.
Iisalmen raikkaita vesiä...aahhhh......parasta!
Join kerran pullon kossua. Pohjalla irvisteli itse PIRU. Voinko saada rahani takaisin????
Et saatanan aivosi pehmittänyt paskakasa.Tapa ittesi.
xDD oks huoripenika?Ajattelin vaan sun kirjoituksesta!tihtihi.
Huoripenikka on. On varmasti sen viinapirun riivaama! Piru lähtee kun oikein kunnolla koivuvitsalla pieksee!
Hahaha.Kyllä sitä ollaan joskus itekin.viinapirun riivaama. Pitää pieksää itseä oikeen kunnolla vitsalla:)
oisit hölmö ostanu Karhua tai sandelsia. Tollasta kuravettä juo ku jotki rapajuopot
Vidun deekut: Kyllä minä nyt opin.Ostan seuraavan kerran karhua tai sandelsin kaljaa. Oikeassa oot.Rapajuopot juo vaan sitä paska kumi kaljaa. No virheestä sitä ottapi opiksii
Samassa sammiossa se Sandels Olvilla pannaan kuin muukin kalja.
Hyvä tiedää. Kyllä tämän jälkeen mulla on vähentynyt kaljaan juonti. Ostan ennemmin vaikka karkkia sen puolesta.hehe. Vielä on se kumi maku suusaani.yök.
Juo lonkeroa.
Jo kyllä lonkero on hyvää. Mutta minä piän pikku pausi nyt kaljastaa. Kun ei vielä ruoka maistu ihan hyvin.vaikka siitä on juokunen päivä sitten kun sain tään yökättävän kumi suuhuun. Pakko syödä kuitenkin jotakin päivässä. Tekis niin mieli mennä tekee hiv testi lääkäriin. No kyllä tää haituu aian myötää muistosta. Ne lasi pullot on kyllä likaisia. Eihän he pese niitä puhtaasti. Olvi tehtaan uus nimi on kondoomi tehas.Käytetyjen kondomi myyjät.pelkele. Hehe.