Kajaanin sinkut?

Onko Kajaanissa enää yhtään lapsetonta 25-30 vuotiasta lapsetonta sinkkunaista vai ovatko kaikki muuttaneet jo pois tai pariutuneet? Treffipalstallakin pyörii vaan yh-mammoja ja loput kolme on niin ylimielisiä nirppanokkia ettei edes viestiin voi vastata. Missä ootte sinkkunaiset?
293100
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 29

Vanhimmat

ovat varmaan tyytyneet niihin mustiin kaluihin, jotka työttöminä lötköttävät.

Äänestä
  • Toki jos nää Kajaanin naiset on yhtä fiksuja ku sinä tän kommenttis kans ni hohhoi.. Melkeenpä tuon kyllä arvasi että täältä saa vaan sinunlaisten idioottien vastauksia. Miks ylipäätään tuhlaat aikaasi tommoseen? No siks ku oot tyhmä! :D

    Äänestä

  • Single30 kirjoitti:

    Toki jos nää Kajaanin naiset on yhtä fiksuja ku sinä tän kommenttis kans ni hohhoi.. Melkeenpä tuon kyllä arvasi että täältä saa vaan sinunlaisten idioottien vastauksia. Miks ylipäätään tuhlaat aikaasi tommoseen? No siks ku oot tyhmä! :D

    pakkoko sitä mamun kalua imeä on, ku et ees akaa saa, tee asialle jotain!

    Äänestä

  • sinä tässä aasi oot kirjoitti:

    pakkoko sitä mamun kalua imeä on, ku et ees akaa saa, tee asialle jotain!

    Ja sinä voisit opetella hieman äidinkielen alkeita ennen kuin alat käyttämään internettiä.

    Äänestä

Peugalosa madkustus auto. Kujaani kaupa yjuva.
Kujaani kupunka yjuva, oikein yjuva.
Me roadaa, Repolaza piir, Niem kylädys, Da, Da
Natalia ja Ljudmila

Äänestä

Mina ja 29cm kuli rakasta soumi tytö. Aika hyvi alkanu soummella mm-kissat.

Äänestä
  • min ollaa uksinane tuma tytöt anta minule ja seurustella paljon uksin

    Äänestä

  • udlima.nadr kirjoitti:

    min ollaa uksinane tuma tytöt anta minule ja seurustella paljon uksin

    sina Adebis vastaat minull on halu saada mies

    Äänestä

  • udmila.nadr kirjoitti:

    sina Adebis vastaat minull on halu saada mies

    Mina kuli olla pepsi tolki pakasu. Sina tykka?

    Äänestä

  • Adebis kirjoitti:

    Mina kuli olla pepsi tolki pakasu. Sina tykka?

    yes

    Äänestä

  • udlima.nadr kirjoitti:

    min ollaa uksinane tuma tytöt anta minule ja seurustella paljon uksin

    moi

    Äänestä

hello moi are u fine?

Äänestä
  • yes

    Äänestä

  • dawit kirjoitti:

    yes

    I forgot to mention I am gay homosex

    Äänestä

On ainaki yksi. En kyllä osaa sanoa olenko yksi näistä kuvailemistasi nirppanokista.

Äänestä

Mee kysäsee kodintukun myyjättäreltä hyvällä lykyllä on vapaa ;)

Äänestä

Milloin Kajaanin 50 sinkut kokoontuvat ja missäkä?

Äänestä

Sinkkunainen olen ja sinkkuna pysyn!

Kuka kaipaa 'miestä', joka makaa sohvalla piereskellen kaukosäädin kourasssa odottaen ruokaa ja tuollaisen öhnäkkeen kanssa makuukamarissa pitäisi olla sexipeto tyydyttäen kaikki äijän himot ja tarpeet itse siitä mitään saaden!

Lapsellisia mammankultia myös moni 'aikuinen' mies,yök!

Pitäisi olla äitinä,vaimona,seksipetona,tällättynä(toisaalta ei,koska kenen takia tälläät??!!..liian mustis), huippukokki,siivooja,lastenhoitaja,pyykkäri,terapeutti...lista on loputon!

Mieluimmin YKSIN, no thanks ukoille!

Äänestä
  • hah sulla vissii mieskokemukset menny aika huonosti. kyllä niitä tasokkaitaki löytyy mutta eihän semmoset naisia kiinnosta.. tarkotan siis uraa tekevät, ei laiskottelevat ja telkan ääressä viettävät miehet. semmoset tosin ei kauaa kattele tasotonta ja nalkuttavaa naista..

    Äänestä

  • Olen Mies yksin

    Äänestä

Olen Mies yksin asun Kajaanissa pitkä aika sinkku

Äänestä
  • Kävitkö apukoulun loppuun?

    Äänestä

Kajaanin 25-30 vuotiaat lapsettomat sinkkunaiset ovat huomanneet miten epätoivoista täällä on ja käyvät muualla isommissa piireissä parittelemassa.
Äijät voisi panostaa vähän käytökseensä ja ulkonäköönsä niin voisi alkaa irrota. Eikä mennä aina sieltä missä aita on matalin. T. Äijä!

Äänestä
  • jäi valitettavasti mainitsematta olen gay-homo

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    jäi valitettavasti mainitsematta olen gay-homo

    Haluan vielä muistuttaa että en ole straight-hetero vaan gay-homo.

    Äänestä

On niitä. Sun paketti ei vaan oo kunnossa eikä kiinnostava. Mietipä sitä ensin, äläkä heti syytä muita.

Äänestä

Ouluun lähtee juna taas huomennakin.

Äänestä

niuvanniemeen juna lähtee taas huomenna

Äänestä

On vaikka kuinka paljon mutta et löydä niitä sieltä mistä etsit.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Single30 kirjoitti:

Onko Kajaanissa enää yhtään lapsetonta 25-30 vuotiasta lapsetonta sinkkunaista vai ovatko kaikki muuttaneet jo pois tai pariutuneet? Treffipalstallakin pyörii vaan yh-mammoja ja loput kolme on niin ylimielisiä nirppanokkia ettei edes viestiin voi vastata. Missä ootte sinkkunaiset?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu