Sä oot

meidän suhteen. Teen saman.
6267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Luovuttanut oon, mutta asiat asioina. Ja totuus tulee vielä esiin. Siitä en luovu

Äänestä
  • Anna jo olla, ketää kiinnosta totuutes.

    Äänestä

Enkä ole. En pysty siihen.

Äänestä

aloittanut ton peli moodin? suomikin pelaa joten meen seuraamaan.

Äänestä

öitä.

Äänestä

En oo,kun ei oo alotettukaan vielä mitään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luovuttanut kirjoitti:

meidän suhteen. Teen saman.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu