Siis voisko niinku joku auttaa ku mikä siinä simssissä on niinku sääntö että onko lapsi tyttö vai poika? Oon synnyttäny varmaan sata lasta jokaisessa perheessä ja kaikki on aina poikia! Kiitti jo etukäteen!
Voisko joku autta (liittyy The Sims2:seen)
hehee
3216
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ittekin mietin oliskohan siinä jotain sääntöä (sellanen että jos nainen alottaa tulee tyttö ja toisinpäin), mutta ei näyttänyt olevan kun testasin mitä vaikutusta sillä olis. Mulla syntyneet kolme lasta ovat myöskin olleet poikia, mutta kyllä niitä tyttöjäkin voi tulla, tiedän ;). Pitää vaan odottaa.. Outoa kun eikös maailmassa oikeasti kuuluisi syntyä tyttöjä enemmän?
Eli tulee mitä on tullakseen. Ei siinä ole mahdollisuutta vaikuttaa. Mä olen saanu adoptiolla tytön ja pelehtimällä sain kaksoset joista toinen tyttö ja toinen poika.
Ota perhettä tehdessäsi valmiiksi tyttötaapero niin saat varman lopputuloksen.
Kiitti teille!