Tuntijasi

Tahdon tietää tulevasta? Soiko meille vielä hääkellot ? Kaksonen ja jousimies.
281
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hei

no se, minkä tiedän horoskoopeista, on tietenkin positiivista teille kahdelle. merkkinne sopisivat yhteen.
mutta valitettavasti en voi saada näin lyhyestä kysymyksestä kiinni, ehkä joku toinen voi.

minä en ole mikään tivolin automaatti, mikä vastaa yhteen kysymykseen luotettavasti :-)

t. Keskiyö

Äänestä

Olemme kohdanneet siellä missä musiikki soi. Monta vuotta sitten sekä samanikäiset. Herra on naimaton. Ristiverisiä-/vaaleita olemme kumpikin. Mies on hauska ja minun vastakohtani. Miehellä tunteet jarruttaa mutta hän on astumassa askeleen minuuunpäin:). Syy: Arpia entisestä suhteesta:(

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yhteiset askeleet? kirjoitti:

Tahdon tietää tulevasta? Soiko meille vielä hääkellot ? Kaksonen ja jousimies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu