Psst...mä kerron sulle yhden mun salaisista haaveiluista ;)
Joskus mä haaveilen, että sä istut jossain ja mä tulen ja istun polvellesi. Sitten mä halaan sua silleen kevyesti ja suutelen samalla sun korvanlehteä. Kuiskaan sulle jotain suloista ja painan pääni sun olkapäälle. Sitten me istutaan siinä sylikkäin, sanomatta mitään ja hymyillään onnellisesti.
Mutta mä olenkin vaan tämmöinen romanttinen hupsu, joka elää jossain mielikuvitusmaailmassa.
P.S. Minä en ole R, enkä S
Joskus mä haaveilen, että sä istut jossain ja mä tulen ja istun polvellesi. Sitten mä halaan sua silleen kevyesti ja suutelen samalla sun korvanlehteä. Kuiskaan sulle jotain suloista ja painan pääni sun olkapäälle. Sitten me istutaan siinä sylikkäin, sanomatta mitään ja hymyillään onnellisesti.
Mutta mä olenkin vaan tämmöinen romanttinen hupsu, joka elää jossain mielikuvitusmaailmassa.
P.S. Minä en ole R, enkä S
Vastaukset 17
Vanhimmat
Toinen yhtä hupsu täällä unelmoi hänestä, elämänsä ihmisestä.
Herkät ajatukseni ajatukseni kuiskaan hänen korvaansa ja hymyilen - mielessäni kohtaamiset. . . .
Painu nyt jo ruma lehmä vittuun.
Ruma? Ei oo kukaan vielä koskaan tullut sanomaan päin naamaa noin.
Tuommoista shittiä kyllä saan joskus niskaan, kun torjun jonkun miehen... ;(
hahahaha....
joo o no eipä taida tuntea ihmistä kuitenkaan ,vaikka luulee tietävänsä..
"Romanttisia hetkiä ......."
Rakkaudella kerron: ei kukaan kiellä suuria haaveilemasta, sillä jos ei haaveile, ei koskaan saa mitään suurta ja upeaa.
Näinpä. En minä keneltäkään ole vaatimassa mitään. Kunhan vaan haaveilen :)
Ei se ole keneltäkään pois.
tollasesta. sylikkäin oltais ja hellittäis toisiamme.
Hitaasti ja hikisesti sun..
YÖK, koko ajan jauhat noita lepakkojuttujasi. EVVK.
Ei sun ole mikään pakko lukea, en mäkään sotkeudu heteroitten juttuihin ;) P.S. En ole "jauhanut" täällä...täällä näyttää olevan muitakin meikäläisiä. Sitä paitsi, on meilläkin oikeus rakastaa ihan samalla lailla.
tää ei ole mikään lepakoiden kokoontumispaikka.
Kaikkia vituttaa toi jatkuva lesbospämmäily. Kun avaat palstan niin täällä on tunnissa 500 uutta n>n aloitusta. Mieti vähän muitakin ihmisiä. Meitä kiinnostaa myös lukea viestejä, mutta ei todellakaan sun ällöttäviä lesbospämmejäs ja sä tukit palstan niillä. Häivy jo pois tieltä.
En ole tuo r>s mikälie. Kyllä muakin ärsyttää sen spämmäilyt ihan samalla tavalla, mutta osaan skipata ne. Antaa senkin haaveilla ihan rauhassa. Tämä on yleinen ikävä-palsta KAIKILLE, ei pelkästään valkoisille, suomalaisille heteroille, joilla on 2 lasta, auto ja omakotitalo. Peace.
Koko ajan teet uutta aloitusta aloituksen perään. Nainen minäkin, naiselta naiselle, n>n, kaikki nimimerkkejäsi. Anna sen toisen naisen olla rauhassa, sinä olet lesbo, se ei, joten älä ahdistele.
Ei muuten ole yksikään noista muista jutuista mun aloituksia. Voit vaikka tarkistaa sieltä ip-osoitteesta, josta aina jauhat täällä ;D ja kuten mainitsin, haaveilen vaan. Jos jotain aion tehdä, niin se tapahtuu irl ja molempien ehdoilla. Täällä ei kenenkään kannata kuvitella saavansa yhteyttä siihen ikävänsä kohteseen. Mutta senhän sinä varmaan tiesitkin?
Olet just se sama lehmä ;D hymiöinesi.
Jättikö joku nainen sut toisen naisen takia vai mistä moinen pakkomielteisyys? Usko mitä uskot. Mä painun nukkumaan ja haaveilemaan siitä söpöliinistä...jota näen pian myös irl