Kate paljastelee edelleen pyllyvakoaan...
LissuMargareta
13360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
"Villi puutarha" Wiltsun ilakointiin.
Kyllä on tyhmä likka! kun älähtää kuvien julkaisusta! Pistäisi painoa helmaan niin ei liehuisi. Törkeetä että joku kuvaaja on saanut potkut kuvista aikanaan , sittten pimu paljastelee tahallisesti
joo, olen tehnyt havainnon että Kate käyttää AINA SÄÄNNÖLLISESTI tuulisissakin oloissa hulmuavia polvipituisia keveitä mekkoja, ja TAATUSTI hovin asiantntijat-etikettineuvojat ovat varoitelleet, joten EI VOI OLLA ENÄÄ VAHINKOJA nämä persevilautukset stringeissä!
KUKA KUNINKAALLINEN KÄYTTÄÄ JATKUVASTI TAHALLAAN tuota yhdistelmää muka? stringit= paljas alapää ja hulmuavat helmat??? ei kukaan!
tahallisia vilautuksia. Uskon että nyt hovissa herätään ja kate joutuu puhutteluun näistä!
Striptease pyllistelijä!
On siinä veroeuroilla omissa maissaan ylläpidettäviä prinsessoja Norjassa piriprinsessa Mette, Englannissa paljastelija-Kate, Ruotsissa bilehile Madeleine -nämä nyt päällimmäisenä tulivat mieleen.
On siinä veroeuroilla omissa maissaan ylläpidettäviä presidenttejä: Yhdysvalloissa talouden sössinyt & ihmisoikeuksia loukannut George W. Bush, Venällä roisto Vladimir Putin ja Ranskassa korruptoitunut Nicolas Sarkozy - muista presidenteistä puhumattakaan.
Marilyn Monroella oli sentään tyyliä toisin kuin Tavis-Katella persvaon paljastuksissaan http://www.seoghoer.dk/Nyheder/Royalt/kates forbudte billede.aspx
"VAGINA-PRINSESSA"!!
Hmm...
EIKÖHÄN SE OLLUT SEN HELIKOPTERIN SYYTÄ??!!
EI!! Vaan ihan Katen oma moka! Mekkoihin on painoja helmaan ;)) tolla tasolla yleensä niitä käytetään aina ;)
Persvako-prinsessalle on laitettu tuhti kolttu ja takki,joita ei tuulet heiluttele.
http://www.newmyroyals.com/2014/05/catherine-duchess-of-cambridge-in-goat.html
Heh! On ne tyhmii, kuninkaallisten alamaiset! Elättää tommosii bilettäjii...... Kuningattaren persvaon muistan nähneeni, mutta missä se olikaan. Hohhoijaa
Sattuu olemaan Kunigatar itse joka niitä painoja on käyttänyt nuoresta asti
maksetaanhan ,elätetäänhän mekin pressa pari! noilla on sentään hyväntekeväisyydessä hirveät summat kyseessä .Dianaahan pidettiin arvossa just tuon takia , koskaan ei kunnolla vaan mainittu että ukkonsa pistää tuplaten häneen verrattuna rahaa hyväntekeväisyyteen
George Alexander Louis; s. 22. heinäkuuta 2013 Lontoo
Alkakaapa lukea pikku prinssin liikkeitä eleitä ja ilmeitä, viestitää selkeästi vieraantumista ja kiinostuksen puutetta lähi kuninkaalisiinsa. Puuttuko läheinen suhde johonkin aikuiseen?
Tuosta tuli kerran ohjelma jossa kerrotiin lapsen olevan vailla kontaktia aikuiseen kun kääntyy aina pois...