HYVÄ LÄÄKÄRI pohjois-karjassa tai pohjois-savossa

lisää lääkettä

Olen koelääkityksellä kilpirauhasen vajaatoiminta epäilyn takia. lääkkeen määräsi reumalääkäri labratulosten perusteella. aloitus arvo oli ths 5.6. lääke lastenannos 25 ja arvo kuukauden päästä 3.6. Haluaisin jonkin asiallisen ja nykyaikaisen kilpirauhasvaivoja hoitavan lääkärin nimen Itä-Suomesta joensuu kuopio. en viitsisi juosta turhaan väärillä lääkäreillä sillä luulen ettei nyk. 25 ole riittävä vaan oireiden mukaisessa hoidossa annosta tulisi hieman nostaa.

3

3415

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mehiläisessä
    • Marja4

      Markku Hyvönen Puijonlaakson lääkäriiasemalta Kuopiosta on hyvä ja ystävällinen lääkäri ja ihminen. Aikoinaam ainoa joka uskoi k.o sairauteeni ja antoi lääkettä.

      • Anonyymi00003

        Samoin täällä. Hyvin meni.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä tahtuu Kasperi Viita/Suviviita

      Poliisia ja ambulanssia iso määrä.
      Seinäjoki
      88
      3668
    2. Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe

      Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.
      Maailman menoa
      189
      1453
    3. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      77
      1397
    4. Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste

      Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan
      Kaste
      240
      1080
    5. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      105
      1010
    6. Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?

      Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.
      Maailman menoa
      325
      1005
    7. Onko kaivattusi ulkonäkö

      tarpeeksi miellyttävä? 🥕
      Ikävä
      45
      907
    8. Milloin ymmärsit

      Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os
      Ikävä
      85
      890
    9. Mökille pariksi viikoksi hänen kanssaan

      Ei teknologialaitteita. Niin ❤️
      Ikävä
      96
      879
    10. Nojatuoli !

      Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en
      80 plus
      125
      852
    Aihe