mulla on täys kasvuset kivekset jo molemmat pussissa mutta se toinen on nyt hävinnyt?
kives katosi
åouteq
83690
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Se voi sulaa. Näytä äkkiä sun vanhemmille mieluummin isälle.
Jos olet oikeasti tosissasi, mene lääkäriin. Nivuskanavaan kadonnut kives ei huku, mutta ongelmia siitä voi tulla.
Jos olet oikeesti tosissasi, niin heti yhteys terveyskeskukseen, ettei kives menee kuolioon. Ainakin kannattaa soittaa sinne ja kysyä miten kannattaa toimia. Päivystys toimii 24 /7.
Jos ei oo kivestä niin se ei voi mennä kuolioon, ja mitä tekisit jos kiveksesi katoaisi? Kysyisit neuvoa suomi24:stä? Hyvä trolli AP:lta
Mullaki välillä katoaa yks kives mut se palaa takas aina. ja sit aina ku runkkaan niin joskus molemmat kivekset katoaa vähäksi aikaa.
KATSO SÄNGYN ALTA !!!!!!!!!!!!!
Mullaki yleensä vasen kives katoaa jonnekkin mutta tulee kyllä 20sekunnin jälkeen takaisin.. Ehkä se haluaa lämpöä ja rakkautta.
Huh, ei hätää, se löytyi. Se oli mun poikakaverin suussa