Jukka p lompparissa

Oliko hyvin porukkaa katsomassa Jukka Poikaa?
8328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Aivan liian vähän.
Tähkä veti Lompparin täyteen, JukkaPoikaa oli katsomassa tosi vähän porukkaa.
Harmi...

Äänestä

ekonomit olivat juhlatuulella kovasti.

Äänestä

Reilu 700 oli ollut. Meno hyvä

Äänestä

Vai yli 700. Taitaa olla hiitomiesten Ahosen ja kumppaneiden laskuoppia naapurista. Otetaan yksi nolla pois ja lisätään 50. Mitäs sait?

Äänestä
  • 750?

    Äänestä

7050 olipa hurjasti väkeä.

Äänestä

Joo suurin osa tuli montosmäen yli.olivat jäänneet SM hiihdoista sinne valmiiksi toista tuhatta pitkälti.jonua oli n 45metriä koko ajan.

Äänestä

Jäiköhän yhtään jäljelle tähän Viikin virtsaan tapahtumaan samoille nurkille, entäs tietääkö kukaan, onko porojen kusema sama juttu????!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Harmi kun en päässyt kirjoitti:

Oliko hyvin porukkaa katsomassa Jukka Poikaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu