Kummassa parempi

Yksityisellä vai valtiollisella katsastusasemalla Raahessa?
4865
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Valtiollisella. Parempi kahvi ja nopeampi toiminta

Äänestä
  • Kesällä asioin molemmilla ja ent. valtion konttori on nopeampi. Johtunee myös siitä että siellä on vähemmän asiakkaita. Asiallista meininkiä kummassakin.

    Äänestä

Mielestäni yksityinen "nimeltä mainitsematon" katsastus asema on parempi. Asiallista palvelua ja taitaa olla halvempi.

Äänestä
  • on paras palvelu.Halu selvittää asiat ja samalla kuitenkin puolueetonta jämäkkyyttä.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


PALVELU? kirjoitti:

Yksityisellä vai valtiollisella katsastusasemalla Raahessa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu