suvi

mää vihaan sua rosa
853
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

:S etkai?

Äänestä

Ootko Suvi K? En nimittäin usko että mun kaivattu inhoaa mua..

Äänestä

eipäs tapella.

Äänestä
  • :D en ala tappeleen

    Äänestä

Mistä tuo sun vihas johtuu? onko sille joku syykin? viha on aika vahva ilmaus tunteelle, jospa liiottelet vähän, halusit vaan nähä mun reaktion, no pidän pään kylmänä.

Äänestä
  • Ja jatkoa edelliseen viestiin.. Aika ikävä kuulla että vihaat mua. No tiedän ainakin että sulla on tunteita mua kohtaan. SIlle ei varmaan oo mitään tehtävissä täällä.

    Äänestä

Tiedän kyllä että oikee Suvi ei vihaa mua. Luultavasti joku vaan kirjotti tän tuohtuneena mun viesteihin.

Äänestä

Miksi?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rosa. kirjoitti:

mää vihaan sua rosa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu