tirkistelyä osa1

tirkistelyä1

Muutama vuosi sitten lomaillessamme vaimoni Sirpan kanssa Nizzassa hän ihastui tavattomasti paikkaan. Jouduin lähes raahaamaan väkisin hänet lentokoneeseen loman päätteeksi. Lisäksi hänellä oli pari vanhaa ystävää siellä. Pari vuotta sitten Sirpa sai hullun idean lähteä töihin Nizzaan. Hänelle olisi työpaikka siellä gynekologina. Hän sai työnantajaltaan hyvät suositukset ja näin Sirpa päätti muuttaa Nizzaan. Hän osasi jo ennestään ranskaa täydellisesti. Pitkän pohdinnan jälkeen päätin jäädä Suomeen, koska en osannut ranskaa ja lisäksi minulla oli hyväpalkkainen työ Suomessa.

Lensimme aina parin kuukauden välein puolin ja toisin. Kerran käydessäni Nizzassa ehdotin Sirpalle, että koska olen niin pitkään puutteessa, enkö voisi tulla ikään kuin tirkistelemään hänen hoitohuoneeseensa. Sirpa sanoi minua pervoksi, mutta suostui sitten. Sirpa oli töissä pienellä yksityisellä klinikalla, jossa oli töissä hänen lisäkseen omistaja ja yksi ulkopuolinen. Klinikka sijaitsi aivan hiekkarantojen vierellä ja usein asiakkaat tulivat suoraan rannalta varsinkin, kun yleensä sisään pääsi ilman ajanvarausta. Sirpa järjesti minut sisään huoneeseensa ilman, että työkaverit näkivät minua. Menin piiloon kaapin taakse, josta minulle avautuivat hyvät näkymät, mutta asiakkaan oli lähes mahdotonta nähdä minua.

Ensimmäinen asiakas oli nuori nainen. Hänellä oli pitkät tummat hiukset. Ikää oli maksimissaan 20. Hänen lantiolleen oli kiedottu vaalea vaate, joka ulottui hieman polvien yläpuolelle. Hänen pieniä rintojaan peitti bikinien yläosa, mukavan rohkeaa mallia. Sirpa puhui hänen kanssaan ranskaa, jota en tietenkään ymmärtänyt. Tyttö heitti vaatteen pois lantioltaan ja sen alla oli todella niukka bikinien alaosa. Tytön kääntyessä selin minuun näin, kuinka persevakoa kulkeva ”hihna” oli upoksissa hänen vaossaan varsinaisen kankaan alkaessa vasta tuonnempaa. Tyttö pudotti alaosan ja sain ihailla hänen kaunista häpyään. Tyttö kiipesi vuoteelle levittäen jalkansa. Sirpa ymmärsi haluni ja käänsi pyörillä olevaa vuodetta niin, että minulla oli suora näkymä tytön punertavalle avoimelle pillulle.

Munani alkoi herätä ja avasin varovasti farkkujeni vetoketjua varoen liikaa ääntä. Juuri kun sain munan kunnolla seisomaan tyttö nousi ylös ja veti vaatteet takaisin ylleen. Se vaikutti pikkujutulta. Tyttö poistui ja Sirpa tuli ihmettelemään, mitä minä seison muna kourassa. No, oli seuraavan asiakkaan vuoro. ”Uranaiselta” vaikuttava noin nelikymppinen nainen. Ryhdikkäät rinnat, jotka korostuivat tiukahkossa paidassa, jossa oli suuri kaula-aukko. Jalassa hänellä oli yläosastaan tiukat tummat housut, jotka myötäilivät hänen kiinteää hyvin muotonsa säilyttänyttä peppuaan. Hänellä oli voimakas punertava meikki, joka korosti hänen tärkeää olemustaan.

Pian hän riisui päällysvaatteensa ja yllätyin positiivisesti. Hänellä oli alla valkea setti, joka oli tehty ohuen ohuesta kankaasta, joten saatoin nähdä jo tässä vaiheessa hänen siistityn karvoituksensa ja suuren suuret nänninpihat, jotka paistoivat tummina läiskinä hänen rintsikoidensa läpi. Häpyhuulet törröttivät pystyssä stringien siloisessa kankaassa. Sirpa kävi ”käsiksi” naisen rintoihin, joiden paljastuminen ei ollut minulle enää mikään yllätys. Munani alkoi saamaan uutta nostetta. Pian nainen makasi alastomana vuoteella ja runkkasin hengitystä pidättäen ihaillessani naisen pitkää vakoa jonka ympäriltä iho oli hänen pilluaan korostaen hieman punottunut. Sirpan hivellessään naisen pillua tunsin orgasmin yllättäen lähestyvän.

0

2146

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita

        Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko
        Maailman menoa
        192
        2699
      2. Nuorille miehille ei kelpaa enää paljon käytetty nainen

        "En ikinä huolisi mitään kyläpyörää", Tomi täräyttää TikTokissa https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/27182b8f-7759-49d0-8
        Sinkut
        280
        2504
      3. Marinin hallituskaudella Suomen BKT sentään kasvoi

        Tämä ns. kauhukabinetti ei ole saanut aikaan kuin vahinkoa. Otti ennätysvelat rikkaiden veroalennuksiin ja sai työttömyy
        Maailman menoa
        40
        2322
      4. Drone-epäily Uudellamaalla

        Ihmisiä kehotetaan siirtymään sisätiloihin. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012008358.html
        Maailman menoa
        159
        1404
      5. Loppuiko MTV3 näkymästä? Vinkki, miten näet mm. Salatut elämät jatkossa

        MTV:n maksuttomien tv-kanavien (MTV3, MTV Sub, MTV Ava) näkyvyys Elisan palveluissa päättyi 12.5.2026. Tämä aiheutti har
        MTV3
        17
        1102
      6. Oho! Martina Aitolehti teki radikaalin hiusmuutoksen - Uskaltaisitko itse?

        Martina Aitolehti on menestyvä yrittäjä. Nyt hän on mukana Erikoisjoukot-realityssä. Erikoisjoukoissa Aitolehti nähdään
        Kotimaiset julkkisjuorut
        45
        1060
      7. Muistatko? Pete Parkkonen kohahdutti intiimillä videolla - Katso se tästä!

        Pete Parkkonen sai kohujulkisuutta Kohta sataa -videolla. Nyt Parkkonen voi kohahduttaa Euroviisuissa ainakin silloin, j
        Kotimaiset julkkisjuorut
        10
        761
      8. 52
        708
      9. Kullannuput kaahas Stopintakaa ja kolari...

        Tätä se mun uneni tiesi...
        Ilmajoki
        18
        679
      10. 55
        662
      Aihe