Rattoripitäjä sötkämö

Joka paikka keskustaa myöten täynnä jontikoita, jessus mikä moopäiden paratiisi.
3151
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

S-ryhmä rulettaa.
Mitähän poliittista lahkoa jontikan omistajat edustaa?

Äänestä

Keskustaa kyntäessä ja karhitessa sekä oikealta että vasemmalta tulevat väistää.

Äänestä

No mikäs nyt on? pelarusko olla pitäisi? Meillä savolaisilla kommunisteilla on aina ollu tietty ykkösmerkki.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Räpylään vetäjä kirjoitti:

Joka paikka keskustaa myöten täynnä jontikoita, jessus mikä moopäiden paratiisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu