Savon komistus

Voi kunpa voisin nähdä sinut puku päällä.. ajattelin vaan niitä huomisia juhlia..

menisi jalat alta. Oisko se nyt niin hauskaa..
5149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ja tämä on Peeltä Jiille.

Jestas.

Äänestä

Oot varmasti niin ylpeä tänään. Minä vaan sieluni silmin ihailen sinua..

Äänestä

Kerro missä ja milloin tavattiin ekan kerran?

Äänestä
  • En kutsuisi häntä "nuorukaiseksi" :)

    Äänestä

jaa no ei sitten mitään. toivottavasti löydät hänet :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kainuun tyttö kirjoitti:

Voi kunpa voisin nähdä sinut puku päällä.. ajattelin vaan niitä huomisia juhlia..

menisi jalat alta. Oisko se nyt niin hauskaa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu