pysy vaan täällä nettipalstalla

ja rakasta täällä niin paljon kuin lystäät.

vitun kiero olet

olisin kuitenkin sinusta

aivan v*tu* mustasukkainen niin

parempi ettei enää koskaan olla missään tekemisissä.
15211
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 15

Vanhimmat

oot pelottava..

Äänestä

taas on? Miten niin kiero?

Äänestä

Hyvä jos pelotan, olet loukannut ihan tarpeeksi.

Äänestä
  • kiitos samoin. Emme ole sujut.

    Äänestä

on loukannut?

Äänestä

Oliskohan nainen täällä kuolannut väärien miesten perään?

Äänestä
  • Se nyt ei ole varmaan kovin kummallista kun täällä ei tiedä kuka on kuka.

    Äänestä

  • tyhmä pitää olla jos täällä tunnistaa kaiken häneksi, koskee sekä "kuolaajia" että heille mustasukkaisia.

    Äänestä

Huh, huh tosiaan :)

.. että joku luulee tuntevansa täällä anonyymit kirjoittelijat. Edellisen jonka luin tuntui vielä kauheammalta, siinä kaksi "rakasta" viestii toisilleen kuin omalla kullalleen, mutta eivät uskalla puhua siitä irl. En halua olla latistamassa kenenkään toivoa, mutta mitä sitten kun paljastuu etteivät olleetkaan :)

Äänestä
  • On sairasta kyllä, täällä vähän kaikki on kokenu samoja juttuja ja on samoissa tilanteissa ja kirjottaa samasta, ja silti ihmiset luulee tunnistavansa juurikin sen yhden ainoon tyypin kaikkien joukosta! :D Sit viestivät toisilleen tuntemattomat anonyymit kuin tuntisivat. Hoitoon........Alkaa olla jo jotain vainoharhaa palstan meno.

    Äänestä

Parempi ettet olekaan hänen kanssaan koskaan missään tekemisissä. Kieroile sinä vaan täällä, kirjoita ihmisistä ja ihmisille p-askaa, "tunnista" juuri miten itse huvittaa.

Äänestä

Onko kyseessä tämä saapasjalka josta et pääse yli?

Äänestä
  • tämä, tuo, se, nämä, nuo, ne

    Äänestä

Epäreilua laittaa tälläisiä viestejä näin heikoilla tunnisteilla.

Äänestä

Tuli muuta menoa, muistin juuri miten vaikeita jotkut miehet osaavat ovat.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


naiselle ---> kirjoitti:

ja rakasta täällä niin paljon kuin lystäät.

vitun kiero olet

olisin kuitenkin sinusta

aivan v*tu* mustasukkainen niin

parempi ettei enää koskaan olla missään tekemisissä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu