Lieksan nettisivut ovat olleet jo kotvan pois käytöstä. Kyselyyn tulee vastaus:
Bad Gateway
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.lieksa.fi Port 80
Ei pääse enää katselemaan sivuilta yhtään mitään!
Bad Gateway
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.lieksa.fi Port 80
Ei pääse enää katselemaan sivuilta yhtään mitään!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Senhän nyt tiesi jo aikoja sitten, usutettiin ( tai paremminkin Lieksan päättäjiä vähän uunotettiin ) ottamaan somppuja ja nyt ovat kaikki hylänneet Lieksan. KIITOS VIRKANAISILLE.
Soile veti töpselin irti kun täällä puhuttiin pöytäkirjoista ja palkankorotuksista =)
Mitä sie horiset. Vastaahan tuo sivusto.
Lieksa. Tervetuloa Lieksaan. Sivut on uudistettu.
Lieksan kaupungin toiminnasta vastaa Lieksan Vaitopuistelijat Ky. Vaitopuistelijat ovat uudenmaailman vapaita ajattelijoita, joiden elämäntapa on omaksuttu pallokalan filosofiasta.Tämä pallokalapopulaatio on lähestynyt kaupungin luottamushenkilöstöä perinteisellä tavalla,( vt. lahjonta mafia ) lupaamalla heille esim. uudet ekologiset ajoneuvot. Koska ajoneuvoista on ollut runsaasti keskustelua julkimediassa, esim. tavan duunari ajelee 90- luvn loppupuolen Toyotalla ja taasen runsasta vieraanvaraisuutta nauttivat vieraat 05 Nissaneilla, niin vapaatajattelijat on päättäneet lahjoittaa kaikille lieksalaisille ekologiset, ympäristöystävälliset polkuautot. Uudet polkuautot kaupungin käyttöön saatiin puolestaan yrittäjiltä, jotka on luovutettu kaupungin ylimmän johdon ja puheenjohtajiston käyttöön.
Mainittakoon, että viimeksi mainittujen ajokkeista on ketjut poistettu. Kun nämä pysyy mökeillään, säästää Lieksan kaupunki noin 600 00 euroa viikoittain.
Et tommosta siellä on ja paljon muutakin. Senkus luette ja laittaapa tänne siiten lisää.
Tarvinneeko noita Lieksan sivuja enää avatakaan.
Kaupungin organisaatioon kuuluu ihan oikea fyysinen viestinnästä vastaava henkilö, joka suuressa viisaudessaan laatii sivut ja päättää milloin niitä näytetään kansalle. Nyt on meneillään sellainen kausi, ettei sivuja näytetä ennekuin viime vuoden tilinpäätös on tehty ja hyväksytty sekä annettu möhlijöille vastuuvapaus kaikesta toiminnasta.
Sivuille tulee informaatiota anaaliseksistä ja koprofilliasta.