yhdelle miehelle pakit, kun en ole koskaan puhunut sille mitään mutta joskus kuukausi sitten se tuli itse selittämään susta ihme juttuja mulle, vastasin hämmentyneesti "aijaa".
Ootkohan nainen
antanut sille
18287
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 18
Vanhimmat
Muutamallekkin sun tuttavalle. Miksköhän.. ;)
taitelijoille, laulajille, tanssijoille, hävittäjälentäjille, pyöräilijöille, uimareille jne...
sinä tulisit sinne, halaisit, suutelisit, kertoisit että.....
On taas järkeä kysellä tommosia täällä keneltäkään. Mikset kysy häneltä reaalissa?
Voi olla että kyseinen henkilö on kiinnostunut naisesta, ehkä saanut ne pakit, tai sitten voi olla jotain muuta, ihmiset on joskus kaikenlaisine motiiveineen vähintäänkin outoja.
Mitä juttuja?
niille olen antanut pakit.
Jep olen ainakin antanut yhdelle miehelle. Kaverilleen varmaan keksi kaikenlaisia satuja. No ne jotka tuntee reaalissa tuntevat varmasti paremmin. En ole oikein kyseisen henkilön motiivista päässyt perille asian suhteen, enkä jaksakkaan enää vaivata päätäni. opin että mies voi olla kuin kiero kuin korkkiruuvi!Niin mielistelevä, mutta puukottaa selkään takanapäin!Oman edun tavoittelu on suunnatonta.
Kauanko siitä on aikaa?
Onko siellä taas palstaprovo kokeilemassa kepillä jäätä? ;)
Jos ei ole, niin sanoisin aloittajalle, että lopeta nyt p-kele sen naisen kiusaaminen täällä! Tossukka, joka täällä ihmettelee yhtä sun toista... Onkohan maailma sulle liian monimutkainen paikka?
oon ku en oo kiinnostunu kakkosnaisen osasta....siihen se mua yritti...
Mistä tiedät. Luulet vaan. Koskaan ei voi tietää ilman puhumatta.
Tästä on tosin aikaa, hyvin kauan, joten tuskin minua koskee.
en luule ku tiedän...sit alko pännii koko touhu.....
hemmetti ku puhuuki et sanoja tulee pari vuoteen,ni ei o mun juttu....
Hihhi-hi.
No en kuules tiiä. pakkeja on tullut annnettua monille ja oonhan mä tapaillut mahdollisesti sun kavereihisikin kuuluvia miehiä jonka ehkä jo saanutkin selville jos jätkien kanssa ootte puhelleet. Kyllä siellä saattaa joillain olla vähän mustis fiilarii musta/ "meistä" jos tietäisivät jotain kautta että mä kiinnostunut susta.
Kohta tukehdun.
miksi sie tukehdut?
Mäkin oon kuullu yhtä ja toista susta, mutten ole antanu jäädä mieleen pyörimään. Pahantahtosia juoruakkoja riittää, ja pahimmat akat on mustankipeitä miehiä.