Kyselkää 15-vuotiaalta tytöltä!

Juu elikkäs kysymyksiä kehiin vaan, vastailen kaikkiin! :)
9113
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

********

Äänestä
  • Häh?

    Äänestä

Asuinpaikka?
Lempinimeä?
Harrastuksii?
Luonne?
Lempiasioita?
Musamaku ja pukeutumuistyyli?
Vapaa-aika?
seukkaatko? ;D
onko s-postia tai kik:iä mahdollista saada? Tai facee? :)

Äänestä
  • Asun lähellä Jyväskylää.

    Ei oo, mua kutsutaan mun etu- tai sukunimellä.

    Mä suunnistan, ja muutenkin urheilen ja sit kirjottelen luovia tekstejä omaks huvikseni.

    Luonteeltani oon melko positiivinen ja sosiaalinen, huumorintajuinen, puhelias, energinen, massasta erottuja, omituinen, ystävällinen ja välillä vähän ärsyttävä. Mulla on myös hyvä itsehillintä (siis suuttuessa), ja en oo pitkävihanen. Varmistelen liikaa asioita, ja oon välillä liian ylienerginen. Kyseenalaistan liikaa asioita. Oon levoton, enkä pysty istumaan pitkiä aikoja paikoillani tekemättä mitään. Ja sit vältän kaikkee pientä näperrystä, kun niihin ärsyynnyn helposti. Oon jossain asioissa perfektionisti. (onhan näitä vielä lisää, mut ei tullu nyt mieleen)

    Lempiasioita.... Kaverit, eläimet, luonto, musiikki, lukeminen, urheilu.... Onhan näitä.:)

    kuuntelen musiikkia laidasta laitaan, vaikka nykyään kuuntelen enemmän rockin alalajeja ja pop punkia. En tykkää hirveesti rauhallisista kappaleista, mutta kyllä niitä kuuntelee. Inhoon kappaleita, joita on soitettu liikaa.

    Pukeudun vaatteisiin, jotka tuntuu hyvältä päällä. Yleensä käytän huppareita, löysiä t-paitoja ja semmosia. En hirveesti välitä muitten mielipiteestä pukeutumisen suhteen.

    vapaa-ajalla urheilen, kiusaan meiän kissoja, oon kavereitten kanssa, istun vaan, datailen, katon tvtä, pohdin asioita, oon perheen kanssa ja just tälläisiä perusjuttuja.:)

    Kikkiä ei oo, facee en anna mutta voisin tänään tehdä erityisen s-postin, koska en haluu jaella oikeeta nimeäni kaikille randomeille tms.:D

    Äänestä

Kuka oli ensi-ihastuksesi?
Mikä horoskooppimerkki?
Inhokkiruoka?
Mistä pidät eniten kasvoissasi?
Mistä vähiten?

Äänestä
  • Mun eka ihastus tais olla eskarissa (kyllä, vaikka ei se ny mikää oikee ihastus ollukkaa..), yhteen vuotta vanhempaan poikaan. Taisin enemmänkin ihailla sitä.:)

    Leijona oon.

    Kaikkee ruokaa syön, joten inhokkiruokaa ei oo.

    Mä tykkään eniten mun silmistä, koska ne on melko isot ja tummanruskeet.:)

    En tykkää hirveesti mun nenästä, koska se on vähän liian levee..

    Äänestä

Mistä kiihoitut parhaiten?
Miten tyydytät itseäsi?
Oletko neitsyt?
Millaisia alusvaatteita käytät?
Oletko ikinä katsonut pornoa?
Erikoisin paikka missä olet itsetyydyttänyt?
Voisitko kuvitella seurustelevasi tytön kanssa?

Äänestä
  • En mä oikeen tiedä.. Rinnat varmaankin, ja sit sisäreidet jos ei klitorista lasketa.

    Kädellä tai sit suihkun avulla.:)

    Oon neitsyt.

    Tämmösiä ihan normaaleita.

    juu, olen kattonu.

    Joku pukkari (siis yhen leirikeskuksen) tai vastaava.:)

    Voisin, jos ihastuisin tyttöön niin mikäs siinä.:) Ei siinä mitään omituista ole.

    Äänestä

Up...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasilintunen kirjoitti:

Juu elikkäs kysymyksiä kehiin vaan, vastailen kaikkiin! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu