Hassut rikosilmoitukset

Olisiko täällä ketään poliisia vastaamassa? Mikä on ollut hassuin rikosilmoitus urallanne? Entä tekisikö sellaisesta mieli kertoa tutuille vaikka ei saisi?
167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

No kerran yhdellä putkassa olijalla oli eroottinen hetki kun tyydytti itseään takapuoleen sormella ja vartija näki tämän ruudulta ja vinkkasi siitä mulle. menin sitten siihen ovelle ja mä halusin nähdä vaan lisää sitä peppumasturboimista. en voinu vastustaa kiusausta vaan otin pampun esiin ja tein temput terävät. Sitten olisin Pasilan poliisiaseman luukulla päivystyksessä niin tää putkassa ollut heppu tuli mun luukulle tekemään rikosilmoitusta siitä.... ja olispa nähny ilmeensä tää tiukkapeppu sälli jolle tein temppujani.... hassua, nauratti kyllä. :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


2014. kirjoitti:

Olisiko täällä ketään poliisia vastaamassa? Mikä on ollut hassuin rikosilmoitus urallanne? Entä tekisikö sellaisesta mieli kertoa tutuille vaikka ei saisi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu