Onko 15-vuotias neitsyt tyttö mielestänne ihan luuseri? Rehellisiä mielipiteitä!
15v ja neitsyt
kiinnostas
232563
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
Ei. Enemmän huolestuttaisi, jos tuon ikäinen tyttö ei olisi neitsyt.
Huolestu musta! Menetin neitsyyteni 14v enkä kadu vieläkää.
Mitäs outoa siinä on. Itse olin täyttänyt 13 kun menetin neitsyyteni. Ja seksin harrastaminen oli suunniteltua ja harkittua, olin tuolloin ollut monta kuukautta silloisen poikaystäväni kanssa kimpassa. Ei kaduta vieläkään, olen nyt 18-vuotias.
Ja jos 8-vuotias seurusteleee ja kokee olevansa valmis seksiin, niin sekin on ihan ok? Kun ei ole kypsä, niin ei ole kypsä. Ei se ole outoa, vaan ihan näitä elämän perusasioita.
Öö.. ei. Mä oon 18v ja neitsyt..
Neitsyys arvoonsa. Voi ihan hyvin olla 22 ja neitsyt, niin tyttö kuin poikakin.
eixse oo mitää uutta onha jotaki yli 20v:ki neitsyt tyttöjä/enemmänki naisia
Jaa, olin 21 kun menetin 27.10.2012 poikuuteni thaimaalaiselle ilotytölle Kävelykadun varrella sijaitsevaan hieromoon Tampereella (Anttilaa vastapäätä), maksoi 100e 30e hieronta. Meni alle minuutti ennen kuin tulin... Nykyisin paikka näyttää olevan jo lopetettu. Eikä harmita/kaduta että poikuuteni meni huoralle koska idgaf about poikuus. Ja nainen oli 35v, ihan kivan oloinen.
Niin, ei siis mitään hävettävää.
No sano kikkis nii voin viiä sulta neitsyyden ja toisin päin ;)
Ööö... Ei todellakaan:) Ite oon 16v neitsyt:) Ja seksihän on laillista vasta 16v
Kannattaa vielä lueskella se laki uudestaan. Tais jäädä jotain ymmärtämättä siitä.
itte oon 16vuotias ja edelleen neitsyt, vaikka poikaystäväni kanssa olemme seurustelleet jo vuoden ja parikuukautta päälle (: ei ole vain tuntunut oikealta menettää neitsyyttäni vielä
Ei. Tosiasiassa 15-vuotias ei tajua, että seksi on läheisyyttä eikä vain panemista. Tai voihan yhden yön juttuja harrastaa, mutta mielestäni pitää oikeasti tajuta mitä seksi on tai voi olla ennen kuin on siihen valmis. En minä ainakaan 15-vuotiaana sitä älynnyt, mutta älyän nyt 19-vuotiaana. :)
Itse olen juuri täysi-ikäisyyden saavuttanut ja olen ylpeä siitä, että olen vielä neitsyt. Eipähän ainakaan ole tullut menetettyä sitä vahingossa tai harkitsematta vielä kenellekään :)
oon 18 ja neitsyt joten et.
Mä oon neitsytpoika ja yli 20. Ei haittaa. Säästän puolisolle.
Ööh, et todellakaan. Olen 20 ja neitsyt. En ole ikinä pitänyt sitä mitenkään outona.
Älä käperry itseesi ja tee pikku asioista maailman tärkeimpiä heräävän voi itsekkin hoitaa niin kauan kun asiat tulee järjestykseen
EI OLE !
On ollut maholisuus menettää neitsyys mutta en oo menettäny oon siis 16v
Ei todellakaan ole luuseri jos on 15-vuotias ja neitsyt. Ite oon 16-vuotias poika ja enkä oo menettäny poikuuksiani. Haluan menettää jonkun oikean partnerin kanssa enkä mistän yhen illan jutusta
hehee samassa tilanteessa alottajan kanssa : D eisiis, se ei tee susta luuseria jos oot neitsyt, mäkään en oo edes seurustelusuhteessa ollut koskaan joten ei täs mitää kiiret : P
Et oo luuseri, tyttöystävän kaa menetin neitsyyteni 18 w päivänä, en kadu että kesti kauan