Mikä siinä on että läskipakara tyttöystävä täytyy ajaa niin kiinni siihen automaattiin autolla että voi melkein ikkunasta asioida? Eikö jalat toimi saatana sen verran että voi kävellä pari metriä ihan PARKKIRUUDUSTA joita on useita siinä lähellä?
On myös ihmeellistä katsella miten joku saakelin hippi valuu hitaasti kuin räkä eteenpäin vaikka tietää varsin hyvin että blokkaa jonkun poispääsyä kokoajan ruudustaan mihin jäi toisten ajattelu vai onko pilvenpoltto vienyt viimeisetkin aivosolut?
Kakarat jättää polkupyörät KESKELLE ETUOVEA? On olemassa ihan pyöräteline ja eikö kotona ole opetettu ettei pyörillä tukita kaupan sisäänkäyntiä poikittain?!!
Siis mikä ihmisiä vaivaa helvetti?Tuntuu että joillakin on kova tarve melkein ajaa kauppaan sisälle ettei vaan joudu kävelemään 2 metriä parkkiruudusta.
Jumaliste että on vetelää sakkia.
En kirjoittelisi ellei tämä olisi jokapäiväistä.Koittakaa nyt jumalauta ryhdistäytyä!
Salen piha ja idiootit
2
423
Vastaukset 2
- Tohori
Jos kaikki muut ihmiset ärsyttää noin paljon, sinulla on paha burn out, masennus, t tms.
Loma, terapia tai vaikeimmissa tapauksissa lääkitys auttaa- Jotain rajaa kiitos
Toisten itsekkyys hieman tässä rasittaa minuakin.Olen huomannut tuon että tylysti ajetaan autolla siihen automaatille eikä siihen mahdu edes toinen jonottamaan vuoroaan.Eikö tosiaan jalka kestä kävellä paria metriä parkkiruudusta?
Ja just nuo muksut pyöriensä kanssa fillarit poikittain siinä sisäänkäynnin oviaukossa, eikö vanhemmat ole opettaneet näille mitään käytöstapoja?
Itse ajan paljon pyörällä ja laitan pyörätelineeseen pyöräni että muut mahtuu kulkemaan.Ei ole kivaa hypellä toisten esteradan yli mennessään kauppaan.Eräs vanhempi nainen oli juuri kaatua jonkun muksun pyörään kun ei arvannut ulos tullessaan että kulku on estetty pyörillä.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va792024Nainen, onko sinussa sitä aitoa feminiinisyyttä jäljellä
Vai onko se jäänyt meikkien, korujen, hameiden ym. alle peittoon? Onko naisellisuutesi aitoa vai opetettua? Jos teet nai3661249Missäs se Miss Suomussalmi luuraa?
Jokin aika sitten eräs myyjätär tituleerasi itsensä Miss Suomussalmeksi. Asiakas oli kuulemma Tokmannin kassalla todennu251072- 1411038
- 93759
Päälle hautaus?
Hautauksissa puhutaan päällehautauksista jos vaikka mies on kuollut ensin ja vaimo 20 vuotta myöhemmin! Todellisuudessa122740- 45707
- 59665
Voisit nainen joskus vastata minulle
Ja antaa jotain itsestäsi. Pientä tunnistetta ja juttua itsestäsi ja meistä. Kannustan.63662- 60634