Varatut nuoret naiset....se ei ole miehenne pettämistä jos katsotte tuntematonta vierasta miestä kasvoihin. Jalkakäytävällä, kaupoissa naiset jotka kulkee miehensä tai lastenrattaittensa kanssa, kävelevät leuka pystyssä ylpeinä ohi. Kyllä nää naisten miehet katsoo päin kohdatessa mutta miks naisilta ei saa katsekontaktia kohdatessa? Mutta sitten yksin kulkevat naiset, jotka todennäköisesti sinkkuja, aina saa katsekontaktin kohdatessa...eräskin varattu nainen joka aina yksin kulkiessa katsoo nätisti ja hymyilee, mutta kun lapsi ja mies on mukana niin on ihan kuin omistas koko maailman.
Jokainenhan saa kattoo ihan mihin tahansa mutta normaalistihan sitä aina tehdään jonkinlainen katsekontakti kun vastaan tulee joku. Ei tietysti töllötetä sekuntia kauempaa
Jokainenhan saa kattoo ihan mihin tahansa mutta normaalistihan sitä aina tehdään jonkinlainen katsekontakti kun vastaan tulee joku. Ei tietysti töllötetä sekuntia kauempaa
Vastaukset 8
Vanhimmat
No on sulla huolet ja murheet...
AH HAHAHAHHAAAAAAAAA lol lol lol lol lol---
Miä veän kätteen joka tapauksessa, kahto tai ei.
Siis eikö jonkun mielestä pmäellä tuijoteta ohikulkijoita, varsinkin tuntemattomia, tyhmän näköisenä monttu auki tarpeeksi paljon???
Arbimaissa naisen suora katsekontakti merkitsee, miehelle merkkiä, että on todella kiinnostunut hänestä. Mies voi tälllöin lähestyä suorilla ehdotuksilla ja liehittelyllä ilman mitään estettä.
Ja raiskauksen jälkeen nainen kivitetään hengiltä, kun meni viettelemään miehet..
Arabimaissa on mentävä nourena naimisiin, koskaa naisella ei ole muuta sosiaaliturvaa, kuin poikalapset. Arabimiehet eivät haikaile koskaan seuralaisnaisten perään. Aasin päivämatka, kun matkaa on kotiin, Arabi saa ottaa yöseuralaisen.
Mä nain sun miestäsi.