Sekava Johanna harhaillut eilen Albertinkadulla etsimässä koiriansa yöpaita päällä!
MISSÄ OVAT TUUTIN KOIRAT ???
Mopsit kateissa
12361
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
Demonit valtasivat Albertinkadun kämpän. Yksi demoneista avasi oven ja päästi Bellanassubonzoparisin kadulle. Toinen demoni söi 10000 euron pakastepizzat jääkaapista. Seinään ilmeistyi kirjoituksia. Kyyneleet poskillani juoksin ulos pimeyteen etsimään rakasta Bellanassubonzoparisiani. Jäin istumaan portaille jäätyneet kyyneeleet poskillani kunnes karsimaattinen herrasmies tuli paikalle. Hän näki heti, että olen ykköstyypin shokissa mikä voi olla KUOLEMANVAKAVAA. Hänellä oli onneksi kassillinen punaviiniä mikä laukaisee akuutinen ykköstyypin shokkitilani paremmin kuin surkeiden Suomalaisten lääkäreiden.
Siis huomio huomio. Keikkatarjoukset sivulle dolldancers.fi.
lisää treffitarjouksia karismaattisilta punaviinimiehiltä!! ASAP!!
fefefe3e ! Puhut vakavista asioita. Tunkki näkee ympärilläsi pieniä mustia
olentoja ja se ei tiedä hyvää. Peru ASAP!!!111 tuo solvauksesi v.....p...hymynaama!!!!
Mitä se yksinkertainen transsu vinkuu?
Hyvä että ystävällienen setätäti puolustaa tumpeloa, mutta nyt viimeistään koiranpentu POIS tumpelolta!!!
Piski on marinaadissa odottamassa glamourillallista. Siitä tulee pääruoka.
Luultavasti Tunkki oli yöpaita päällä metsästämässä puluja illalliseksi mutta kun ei saanut kiinni niin mopsilla kävi heikko säkä.
Glamour emäntä on laittanut jo maukkaat pikakiljut käymään, joten kaikki alkaa olemaan valmista. Jos joku viitsisi vielä tuoda sekalaisia pillereitä, niin niillä voisi terästää kiljua.
Voisin tuoda muovipussillisen käytettyjä nappi- ja sormiparistoja terästämään kiljua.
Tuksu Ruotsinpyhtäällä 3.7. ”Emelie Andersson koira Denise labradorinnoutaja 3v ja Bella mopsini puolivuotias ovat parhaita ystäviä keskenään! :)” http://aijaa.com/KutkXy
1.7. ”Tässähän on kopio mun Bella mopsistani ja viereinen tyttö pisamineen muistuttaa mua silloin kun olen blondi!” http://aijaa.com/nvqG3J
Tuksu Ilomantsissa 10.7. ”Minun mopsini Bella ja vieressä poikakaveri musta mopsi Nestori
* Bella, jonka omistaja on Johanna Jalo Janakkalasta, on Tuksulla
* Nassu on Tuksulla, mutta usein Joel Tokoin hallussa/ hoidossa Kalliossa
* Bebe-chihuahua on Tuksulla (uusi koira)
* Hilma on myyty Salla Degerthille (elokuussa 2013)
* Esmeraldan kohtalosta ei ole selvyyttä; löytänyt uuteen kotiin
* Madeleine on ilmeisesti myös saanut uuden kodin
* Bonzo on Jasminella Ruotsissa
* Paris Hilton -mikropossu lienee palautunut kasvattajalle loppuvuodesta -13
Tunkin mopsilla on uniapnea, koska se kuorsaa. Voi se olla emännälläkin, mutta piskit eivät kerro kuten eivät muutkaan Tunkeron lähipalvelijat.