Halvin öljyn vaihto

Missä vaihdetaan halvimmalla auton öljyt ja suodin Lappeenrannassa.Kertokaas hintoja.
6381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Pallon renkaassa taisi olla 39 euroa jossain vaiheessa. On hyvä paikka, suosittelen.

Äänestä
  • Lauritsalan ruoste esto eteläkadulla 60e

    Äänestä

Vianor ~50e

Äänestä

Riippuu myös mitä (ja paljonko) öljyä käytetään, pitääkö irroittaa pohjapanssaria, vaihdetaanko suodatin.
Moni käy öljynvaihdossa venäjällä.

Äänestä

jos paikka on niin kannattaa tehdä itse

Äänestä

Kannattaa pyytää jäteöljy mukaan jos talossa on öljylämmitys. Viidellä litralla tupa lämpenee jopa pari päivää syksyllä!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Autoilia kirjoitti:

Missä vaihdetaan halvimmalla auton öljyt ja suodin Lappeenrannassa.Kertokaas hintoja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu