saisit suihkutella suihkepullolla viherkasvejani, ei siinä mitään, se on ihan terve piirre naisessa;)
http://www.youtube.com/watch?v=wmEWExju1_c
Nyt menox.
http://www.youtube.com/watch?v=wmEWExju1_c
Nyt menox.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
En suinkaan. :D
Shhh se on ihan ok;)
http://youtu.be/pEq8DBxm0J4
mutta hänet palkkaisin kyllä ilman koeaikaa;)
haaveile. Siitä mä kyllä haaveilen että joku sankarillinen mies tulis kantamaan mun pihakukille kasteluveden. Ei niihin mene kun n. 60 litraa/vrk.
Tuletko? Kyllä mä sitte suhauttan niihin sun muovikukkiin sitä kastetta, sehän on kerta suihkutuksella selvä.
Kylläpäs sun puutarha kukoistaa, asutko ehkä kasvitieteellisessä puutarhassa, vai oletko vain kukkien ystävä?
Kyllä mä voin tulla kantamaan veden, mutta noin urhooollisesti tehtävästä pitää saada palkkioksi, kurkkujuusto-voikkareita ja vanilja teetä;)
Kukat on sieluni ja silmieni ruoka.
En voi sisällä pitää kukkasia, joten se kaikki kukkaloisto on pihassa kesäisin ;).
Kasvihuoneessa ei vielä mitään, mutta sinne kaikki kesäiset "rehut" kasvamaan.
Kiva kun tulet ;), saatkin ihan mun kasvattamia kurkkuviipaleita, ja kotimatkalle muutaman mukaan, ja tomaatteja siinä kylkiäisenä ;).
Empä ole vaniljateetä koskaan maistanu, pitänee kokeilla, mutta mites sitten jos koukutun siihen ;)?
Mulla kyllä kosteusrasva on vaniljasuklaan tuoksuinen, jää ihollekkin kivasti tuoksumaan.