Asteikolla 1-10,

kuinka vastenmielinen mä susta olen? Jos maksimi on 10. Kyllä mä sun hermoille käyn ainakin.
6149
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

0 :D

Äänestä

0!

Äänestä

tuskin olet vastenmielinen
sinun tulisi kohentaa minäkuvaasi itsestäsi

Äänestä
  • Siinä ei ole mitään vikaa. Ette te toisetkaan täydellisiä ole, vaikka niin mielellään ehkä muuta luulettekin.

    Äänestä

Täydet kympin abgarpisteet
terve lapsi

Äänestä

Ei asteikot kuule riitä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


varma tieto kirjoitti:

kuinka vastenmielinen mä susta olen? Jos maksimi on 10. Kyllä mä sun hermoille käyn ainakin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu