SKN Loimaalta täsä! Huamenta!

Olen pikkuinen ja vähävarainen SKN. Loimaalta. olen kirjottanut yli 25 000 viestiä Agronettiin muut käyttämäni nimimerkit päälle.

Tykkään ysärimusasta ja huonoista autoista, vanhoista raktoreista ja halvoista peltokoneista. Koska mulla ei pienvuokraviljelijänä ole varaa muuhun.

Apulannat kannattaa tilata ajoissa.

Ja opetelkaa hitsaamaan.
3123
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Aito ja alkuperäinen Loimaan savikukko, Tonniperä täsä, terve!!

- On siis syntynyt "mystinen SKN Group" jonka on ilmeisesti pistänyt alulle yksi Agronetin pitkä-ikäisistä parranpäristäjistä... eräs ydinryhmään kuuluva, tauolla oleva takapiru, alias Keksi-Keijo.

SKN on vaivihkaa päässyt ajamaan sivupersoonineen ylös tämän ydinryhmänsä, kuten James Bondissa, SPECTRE:n!!!

Aionpa nyt liittyä osaltani porukkaan koska olenhan SKNnän alainen nimimerkki.

- Tuen siis oman talon väkeä, tottakai! Opelmies ja itse SKNhän ovat jo ryhmässä mukana, ja miksipä ei, ovathan he sivupersoonineen kanavan pahimpia paskansuoltajia!

Terv. Tonniperä, alias SKN, yksi kaikkien (sivupersoonien) puolesta jne...



Ps.

SKännällä on Agrossa ollessaan valkoinen kissa sylissään kuten SPECTREläisillä muillakin, tunnistatte Skännäperheen tästä AINA!!!

Äänestä
  • Jatkakaa hörhöt Agrossa kaikilla nimmareillanne niitä
    kahta aloittammaanne runkkimisketjua jotta harrastuksenne
    tulevat taas käsitellyiksi.
    Edellinen kova runkkimisbuumi Skännäperheellä oli
    koko viime syksyn.
    Jospa nyt ilmojen lämmittyä kuti irtoaa ja paineet
    ainakin alapäässä helpottavat koska yläpäässänne
    on kuula edelleen jumissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


SKN kirjoitti:

Olen pikkuinen ja vähävarainen SKN. Loimaalta. olen kirjottanut yli 25 000 viestiä Agronettiin muut käyttämäni nimimerkit päälle.

Tykkään ysärimusasta ja huonoista autoista, vanhoista raktoreista ja halvoista peltokoneista. Koska mulla ei pienvuokraviljelijänä ole varaa muuhun.

Apulannat kannattaa tilata ajoissa.

Ja opetelkaa hitsaamaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu